Rejestracja antywirusa AVP

mam problem zarejestrowalem sie na stronie AntiVira mam AnitiVira Professional i przyslali mi ten kod jest on w foramcie edytora rejestru kiedy go otwiera plyta czy dodac klikam tak a pozniej wyskakuje blad ze nie mozna dodac co mam zrobic zeby dodalo?? pozdro z gory dzieki

antyvir profesional pierwsze słysze chyba chodzi ci o prdukt ze stajni symanteca nortona jak sie domślam tak,dobra po pierwsze primo domyślam sie oczywiście że masz orginalnego nortona…jesli nie to niestety ale my tu piratom nie pomagamy.Po drugie jeśli jednak jesteś w posiadaniu orginalnej wersji to proponuje zadzwonić do biura obsługi abonamenta napewno ci pomogą.

p.s wiecej info jaki sys,wersja nortona etc.!

AnitiVir jest personal i professional tylko ze personal jest wszedzie dostepny a professional jest u nich na stronie

Wydaje mi się, że Lukaszm może chodzić o: AntiVir Personal lub Proffesional Edition i sposób rejestracji tego programu poprzez przesłanie klucza na adres e-mail, a nie o produkt Symanteca - Norton AntyVirus!?

TAK czy NIE ? Tego nie wie nikt za wyjątkiem Lukaszm :wink:

A czy wersja Proffesional tego antyvirusa jest free ?

Personal chyba tak ?

ludzie rozumiecie ze jest taki i taki antywir ale skoro sie upieracie przy personal to powiedziec jak to zarejestrowac bo mam ten klucz i nie chce go do rejestru dodac

bo serwerk głównej strony padł chodzi mi antyvira którego próbujesz zarejestrować :stuck_out_tongue:

p.s myśałem ze masz nortona bo jest tez wersji pro i dlatego sie pytałem o jakiego anytivira ci chodzi bo po prostu nie słyszłem o twoim antywirze ale faktycznie istnieje zwracam honor,a tak wogóle to ja bym ci radził avasta używać jest darmowy i o 100* lepszy od tego co używasz a raczej próbujesz używac :smiley:

dobra udalo sie zarejestrowac juz dziala a co do twojej propozycji to dzieki ale wole AntiVira wiele razy juz wykryl i usunal wirusy ktorych norton nie usuwal pozdro mozna zamkac temat

A czy wersja Proffesional tego antyvirusa jest free ?

Personal chyba tak ?