Rejestracja Chrome

“Rejestracja Chrome nie powiodla sie.Prosze poinformowac o tym autora” -taki komunikat pojawia sie na ekranie ilekroc chce otworzyc Mozille.Pojawia sie sie nawet 5,6 razy po sobie zanim Mozilla sie otworzy.Probowalem odinstalowac Mozille i Google i instalowac z powrotem.Bez skutku.Pojawia sie nadal.Co mam z tym zrobic?Dodam,ze po otwarciu Mozilli ojawia sie lista zainstalowanych kilku dodatkow min. jakis dodatek do Kasperskiego.Jest przy tym komunikat,ze ten element moze stwarzac potencjalne zagrozenie dla prawidlowej pracy systemu i zostanie odinstalowany zaraz po ponownym uruchomieniu systemu.Ale nic takiego nie ma miejsca.Dodatek jest wciaz na liscie.Jak probuje go odinstalowac,wiesza mi sie komp.I tak w kolko.Dziekuje za rady

P.S.Do Redagujacego Forum.

Jest mi przykro,ze nie moge spelnic do konca wymagan w zakresie pisowni na tym forum.Mam klawiature “azerty”,Viste po francusku(gdzie mieszkam)i mimo poszukiwan nie znalazlem mozliwosci zastosowania polskich znakow.Za co wszystkich przepraszam i dziekuje za okazale mi zrozumienie.Jezeli istnieje jednak sposob na uzycie polskich znakow (moja niewiedza jest wielka wiec byc moze…?)to prosze o wskazowki.Dziekuje. ![-o<