Rejestracja Delphi 2005 Personal

Witam :slight_smile:

Sprawa jest taka:

Kupiłem dzisiaj w kiosku czasopismo CHIP nr. 8/2005 (sam dziwię się że jeszcze był ten numer), a w nim znajdują się dwie płytki - biała i zielona :slight_smile: Na białej znajduje się m.in. wspomniany w temacie program. W opisie tego programu czytam że jest to wersja pełna dla zastosowań niekomercyjnych, czyli jeśli dobrze kumam do użytku domowego na przykład. Pisze też żeby zarejestrować się na stronie Borlanda. No i tu zaczyna się problem. Klikam na odnośniku Delphi 2005 Personal , po czym na przycisku New User. Otwiera się formularz rejestracyjny i co? Okazuje się że pole Company, czyli Firma jest wymagane. Czyli użytek niekomercyjny odpada. No więc właśnie. Jak to zrobić dla użytku niekomercyjnego? Ludzie pomóżcie jak wiecie :frowning:

A nie można wstawić kreski w polu Company? :?

Może i można, ale czy Borland nie uzna to za nazwę Firmy a mnie za właściciela i nie przyśle mi kodu na powiedzmy 14 dni testów, żebym sobie tylko wypróbował a potem kupił komercyjne Delphi?

Dlaczego nie mogę znaleźć w tym numerze wzmianki o Delphi?

:arrow: http://magazyn.chip.pl/chip_138147.html

:arrow: http://magazyn.chip.pl/spiscd_138148.html

W sumie dość dziwne jest dla mnie to, że wersja 2005 miałaby być darmowa.

Ostatnią darmową wersją do użytku niekomercyjnego jest Delphi 7

:arrow: http://megapliki.pl/plik-298-delphi-7-personal.html

Oj pozmieniało się sporo… też częściowo kolega piniol mnie kiedyś uświadomił w kwestii licencjonowania najnowszych produktów Borlanda :smiley:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 486#314486

Nie bój żaby, z pewnością nie…

Masz wersje Personal, a nie Enterprise czy Architect …a więc pełną …tylko nieco okrojoną, ale nie ograniczoną czasowo. Rejestracja jest jednorazowa. :wink: