Rejestracja Delphi 7 personal

Pilnie potrzebuję zainstalować program Delphi 7. Jednakże mam problem z uzyskaniem klucza aktywacyjnego. Czy mógłby ktoś go dla mnie zdobyć??

Nie, nie ma w tej chwili legalnego sposobu na “zdobycie” Delphi 7 Personal. Wiem, bo sam musiałem szukać “mniej legalnych” rozwiązań ponieważ wymagali ode mnie programowania dokładnie w tym środowisku w szkole na zajęciach (podejrzewam, że Tobie potrzebne jest do tego samego celu :wink: ). Zwróć się do wujka Google’a - on pomoże:)

Powiedzmy, że znalazłam na pewnym forum klucz podany przez innego użytkownika. Mogę go wykorzystać??

Legalnie nie.

Skoro soft jest Ci potrzebny do nauki programowania na studiach to zwróć się do prowadzącego zajęcia o udostępnienie klucza.

Obecnie jest mi potrzebny do szkoły. Prowadzący zajęcia odmówił udostępnienia klucza. Jeżeli bym użyła tego klucza co wyskrobałam w sieci to co by się stało? Za bardzo nie orientuję się w “nielegalnych” sposobach pozyskiwania oprogramowania, więc proszę o pomoc :smiley:

fiesta, sam na studiach miałem duży problem. O ile prowadzący wykłady był bardziej “liberalny” to na zaliczeniu ćwiczeń koniecznie trzeba było pisać w Delphi. Jeszcze 1,5 roku temu Borland sam rozdawał klucze do wersji Personal (miałem, ale nie zarchiwizowałem go odpowiednio i już nie mogłem odzyskać). Będziesz miała nielegalny program i w razie kontroli może Ci grozić odpowiedzialność - ale są naprawdę nikłe szanse na to, że ktokolwiek Cię będzie kontrolował (chyba, że zajmujesz się inną nielegalną działalnością:P).