Rejestracja do usług Windows - link aktywacyjny wysłany na nowo tworzony adres mailowy

(Bigbigtoby) #1

Cześć wszystkim. Mam problem i to ogromny. Kupiłem niecały rok temu laptopa z Windows 8. Nie logowałem się nigdy do tych usług Windows, bo nigdy tego nie używałem. Teraz się za to wziąłem i jest masakra... Wszedłem na tę stronę: https://account.live.com i założyłęm konto. Do tej pory wszystko dobrze. Teraz żeby go używać muszę kliknąć w link aktywacyjny, który przyszedł mailem właśnie na ten adres, któego nie mogę otworzyć, bo muszę najpierw go zaktywować. Widziałem tego typu pytania na innych forach, ale nie znalazłem odpowiedzi. To jest błędne koło! Proszę o pomoc...

(Dimatheus) #2

Hej,

A nie możesz utworzyć konta jeszcze raz i podać adres posiadanej już skrzynki mailowej?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Bigbigtoby) #3

Właśnie nie, bo tam w ogóle nie podaje się adresów pomocniczych, chyba ze masz na myśli podanie w rejestracji do live jakiegoś innego emaila np z gmaila?

(Dimatheus) #4

Hej,

Dokładnie!

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Bigbigtoby) #5

Ok dzięki wielkie spróbuję tak zrobić, zobaczę czy to przyniesie oczekiwany rezultat, a jak tak to zgłoszę jako rozwiązany :slight_smile: