Rejestracja domeny z subdomenami

Witam,

szukam usługi rejestracji domeny z możliwością podpięcia subdomen.

Korzystałem już z home.pl(tu miałem tę opcję zablokowaną), nazwa.pl, az.pl, najtanszedomeny.pl.

Tylko, że w każdej tej usłudze nie mogłem znaleźć opcji podpięcia subdomeny.

Za takie coś w ogóle trzeba dopłacać? Orientuje się ktoś która usługa rejestrująca domeny pozwala na podpinanie domen drugiego poziomu?

@edit

Przy okazji, wie ktoś, czy w ofercie home.pl 3 domeny za 0 zł , po rejestracji domeny i użyciu domeny, wyskakują reklamy na stronie?

subdomenę tworzysz już w hostingu do którego oddelegowałeś domenę. :wink: ja mam domeny w różnych serwisach oddelegowane do konta w ovh i subdomenę robię poprzez pstryknięcie palcami po stronie panelu zarządzania OVH (hostingu)

Ja mam hosting w nazwa.pl i tam mam opcje przekierowania dowolnie subdomeny na co chcę, mogę to zrobić za pomocą hostingu lub w zaawansowanej konfiguracji domeny (DNSy nazwy.pl).

Proponuje zadzwonić na infolinie firmy, gdzie masz domenę a oni na pewno wytłumaczą co i jak masz zrobić. Tak będzie najszybciej i najprościej…

Można też poszukać w pomocy. W home.pl taka opcja nie jest blokowana, w pomocy jest opisane jak założyć subdomenę.:

Więcej informacji:

http://pomoc.home.pl/produkty/domeny/218

http://pomoc.home.pl/produkty/domeny/23 - tutaj nawet jest filmik jak to zrobić

http://pomoc.home.pl/produkty/domeny/12

W nazwa.pl subdomeny też tworzy się bez problemy w panelu ActiveAdmin. W menu wybierasz Dmeny->Dodaj domenę, potem w pole “Domena” wpisujesz pełny adres np: subdomena.mojadomena.pl, i niżej jako domenę główną wybierasz mojadomena.pl dalej masz opcje ustalające na co ma kierować subdomena.

@21:44

Mam inną sprawę.

1and1.pl , no właśnie… reklamy telewizyjne nakłoniły mnie do zakupienia u nich dziś domeny.

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak długo trwa u nich rejestracja domeny?

O około 16:00 zarejestrowałem domenę, wpłata natychmiastowa, elektroniczna, płatność otrzymali.

A w panelu klienta wciąż widnieje: “W trakcie konfiguracji”.

Wszędzie to trwa chwilkę i mogę od razu konfigurować DNS, a tutaj to jakaś czarna magia.

Może to moja wina? Może ten napis będzie dopóty, dopóki nie skonfiguruje jej, ale nigdzie nic nie mogę nawet kliknąć, tylko Pomoc i Wyloguj.

Czy rejestrował ktoś u nich domenę? Też to tak wyglądało?

@13:23

Irytujące… Nadal “W trakcie konfiguracji”. A na maile nikt nie odpowiada.

Jeżeli dysponujesz domena i chesz do niej dokładać kolejne sub domeny to muszą być hostingi które nie maja ograniczeń .

Tak ja na stronie www.hosting-argi.com j

Może w tym 1and1 przeoczyli wpłatę czy coś? Zdarza się to. Albo może ktoś Cię ubiegł i zarejestrował to samo w tym samym momencie, hehehe:) No ale najprościej to chyba się odezwać do nich i tyle.

Jakiś czas temu wyniosłem się z home.pl. Jakoś jestem nastawiony anty do takich molochów :)Ciężko tam było się dogadać z nimi. Przeniosłem się do dih.pl. W sumie mało znana firma, ale znajomy mi ich polecił. Bez problemu się dogadałem. Są bardzo elastyczni. Z tego co się orientuję chyba by coś poradzili Tobie, ale to trzeba zapytać ich.