Rejestracja konta na stronie Pokemon niemożliwa

Tak, tak, Pokemony, kieszonkowe potwory, na ambonę krzyczeć, że szatany…

Ale problem jest. Dokładnie taki, że nie mogę się zarejestrować nowego konta (na pokemon.com). Nie mam pojęcia, czemu. Formularz zachowuje się, jakby wszystko było dobrze ale email weryfikacyjny nie dociera a na dane nie da się w ogóle zalogować. Co więcej, po niby udanej rejestracji mogę próbować ponownie tej czynności poprzez te same dane. Odnoszę wrażenie, że formularz dosłownie niczego nie zapisuje i wrednie mnie wrabia. Pisałem do supportu, dokładnie do tego, który miał zajmować się “problemami z tworzeniem konta” ale w odpowiedzi dostałem gotową formułkę z rozwiązaniami, które nie pasowały w ogóle do problemu. Dzięki, Nintendo i Game Freak. 

Sprawdziłem różne przeglądarki, okna incognito, klienta gry PTCG Online (od którego się zaczęło w sumie). Nic nie działa. Mam dwie prośby. Pierwsza to oczywiście o pomoc w nietypowej sprawie. A druga to taka, aby ktoś sprawdził, czy jest w stanie się zarejestrować tam. Pomogłoby to zdiagnozować, czy problem leży po mojej stronie czy stronie serwisu.

Ze względu na nietypowość problemu jak i brak odpowiedniego działu dałem to tutaj. Jeżeli takiego działu nie dopatrzyłem, prosiłbym o przeniesienie w odpowiednie miejsce tematu przez moderatora. 

Pozdrawiam. :slight_smile: