Rejestracja Pandy Antywirus Platinium 2004

Witam.

Mam mały problemik a mianowicie: do pandy potrzebny jest kod aby moc sciagac aktualizacje.

No i u mnie ten kod nie chce dzialac.

Wczoraj formatowalem kompa a przed formatem wszystko biegalo cacy.

Kod wpisywalem po 4 razy i za kazdym razem jest cos nie tak…

Napewno zostal wprowadzony bezblednie…

HELP

właśnie… podaj źródło nabycia programu

Kod dostaje sie po zarejestrowaniu programu na stronie Pandy.

Pewnie program ma z Kompurer Świat Ekspert.

Więc nie róbcie sie nadgorliwimi strażnikami regulaminu forum.

Wczoraj i nawet dziśiaj wyskoczył mi komunikat że nieprawidłowe ID użytkownika itd.

Ale po kilku godzinach jest ok. Tak czasami bywa z tą " ich" rejestracją.

Poczekaj trochę . Ja czasami czekam 2 dni aż mi pobierze aktualizację.

PS,

Po reinstalacji systemu pewnie trzeba zarejesrtować Pandę ponownie .

Po tym wpisz nowe dane. Albo poczekaj do 5 stycznia na nowy numer…

:slight_smile:

no wiadomo, ma sie demo czy triala i potrzebny jest kod. Powiem tylko jedno że bardzo, ale to bardzo ciężko zdobyć dobry kod do Pandy.

rahzel dziwne, bo bardzo latwo

  • droga rejestracji jak i inna :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

juz nawet niemowie o wersji Retail programu

:smiley: :smiley:

-inne sposoby zdobycia seriala

jak droga REGISTER

/brak/

-idea VORTALU (dobre programy)

powodzonka

Najlepiej tak stwierdzić, nie znając możliwości rejestracji wersji Trial tego programu. Licencja jest odnawiana po instalacji najnowszej wersji z ostatniego wydania gazety. Tak jak stwierdził Phylby nowa wersja bedzie dostępna wraz z środowym wydaniem Eksperta (według obietnic wydawcy aktualizacje Pandy będzie można otrzymywać jeszcze przez pół roku). O ile się nie mylę w Niezbędniku jest dostępna na podobnych warunkach wersja Titanum tego programu.

kożystam z Pandy wersji Trial i po zarejestrowaniu na stronie dostałem kod który trzeba wpisać dokładnie tzn odrużnia małe i duże litery może w tym tkwi problem

w karzdym razie jak masz legal topowinno po reinstalacji uruchomnić sie bez problemu a tak z innej beczki pomoc techniczna istnieje to skorzystaj :slight_smile:

Mam Pandę z Eksperta. Reinstalowałem ją kilka razy i kody otrzymane przy rejestracji chodzą dobrze, jakkolwiek są momenty (jak zauważył Phylby),

No i jest jeszcze kwestia czasu działania tej *darmowej Pandy*.

A gdzie można się zarejestrować bo chcę kupić sobie KS z Pandą ale gdzie dalej mam się zarejestrować …

Czytaj co koledzy piszą !!

http://www.pspolska.pl

zresztą dokładny opis rejestracji bedziesz miał w czasopiśmie.