Rejestracja VISTY

Witam !!

Zakupiłem nie dawno laptopa mianowicie HP DV9850EL. Wgrany jest na nim Windows VISTA 32-bity. Chciałem wgrać sobie grę, ale okazało się, że żąda ode mnie Visty z SP1, więc pobrałem ją i chcąc ją zainstalować wystąpił błąd po przeczytaniu kilku FORÓW okazało się, że jest to błąd sprawdzania legalności system naszczęście mam Viste oryginalną, więc moje pytanie jest taki, w jaki sposób mogę zalegalizować Viste nie instalując Systemu od początku, ponieważ nie chce tracić czasu i swoich danych. Czy mam wejść na jakąś stronę podać klucz itp. czy mam zciągnąć jakiś program ??? Bardzo bym prosił o odpowiedź.

Z góry dzięki.

Pozdrawiam przeman19! !!

Klikasz PPM na ikonkę KOMPUTER w menu Start, dajesz ‘właściwości’ i tam na samym dole będzie opcja zmiany klucza.

Ja go nigdy nie rejestrowałm więc dlaczego mam zmieniać klucz ja go tylko chce zarejestrować ??

Pisze że system windows został aktywowany to nie wiem już dlaczego niechce się zainstalować ten service pack 1

Nie wiem czy cie dobrze rozumiem, ale aktywacja jest obowiązkowa, a rejestracja jest opcjonalna i niewymagana obowiązkowo. Jeśli twój system jest już aktywowany to działa jako oryginalny i nie musisz już zmieniać klucza, rejestrować go itp.

Już wiem dzięki za wszystko. Ale w dalszym ciągu nie rozumiem dlaczego nie chce mi sięzainstalować ten service pack 1 !!

Dodatek Widows Vista Service Pack 1 nie został zainstalowany na tym

komputerze.

Kod błędu 0x80004005. Aby uzyskać szczegóły,odwiedź stronę

http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=101139.

bład występuje wtedy gdy instalator ma problem ze sprawdzeniem czy aby ta twoja vista jest legalna…zresztą ten błąd częstwo występował podczas instalacji sp1 i sp2 do xp…wychodzi na to że nie masz aktywowanej visty lub masz pirata…sprawdź czy vista została aktywowana…

prawoklik na mój komputer i wybierz włąsciwości…powinno pisać na dole “System windows został aktywowany”…

Pisze wszedłem do Mój Komputer PPM na samym dole w lewym rogu pisze System windows został aktywowany i jakiś klucz więc nie rozumiem dlaczego tak jest system nie jest piracki napewno.

Przed instalacją sp1 muszą być zainstalowane jakieś tam uaktualnienia z windows update, najpierw ściągnij te poprawki i dopiero instaluj sp1, zresztą sp1 samo się zciągnie i zainstaluje

Niestety nie mam Laptopa podłączonego do NETA i nie zainstaluje go bezpośredni z internetu tego SP1 zeżarł by mne rachunek ale z tymi uakyualnieniami warto poprubować dzięki za rade