Rejestracja Windows Vista

Witam,chce zrobic format,dwa lata temu kupilem Windows Vista Home premium OEM x64 PL,problem w tym ze na mojej plytce jest gola,i po zainstalowaniu jest z ponad 200 aktualizacji,strasznie dlugo sie to bedzie aktualizowalo a po drugie czasami bywaja problemy,czy moge wziac od kumpla plytke Windows Vista Ultimate BOX x64 PL z SP1 i przy instalacji podac moj klucz(zaoszczedze z ponad 100 aktualizacji bo juz sa odrazu zaisntalowane)? wtedy z tego co wiem to by sie zaisntalowala i tak moja home premium,ale wole sie upewnic,nie chce sobie spaprac orginalnego klucza,z góry dzieki:)

możesz tak zrobić :wink:

I nie przeszkadza ze to jest Ultimate a je chce zainstalowac HP? no i ze OEM a instaluje z BOX?

I jeszcze jedno pytanie,bo w końcu jeżeli bym ściągał z neta obraz płyty Visty to to chyba jest legalne,bo wkoncu nie modyfikuje zadnych plikow,jak to jest w przypadkow crackow,poprostu sciagam obraz płyty który ktos zrobil ze swojej kupionej visty,tylko tam pisze ze to jest

Microsoft Windows Vista Home Premium PL SP2 X64

,czy to jest juz mozliwe ze microsoft wypuscil orginalnie SP2 na plytach,czy to jest moze piracka integrowany SP2 z instalka,wolalbym orginalnie od Microsoftu zintegrowany SP1 z instalka niz piracko SP2…wielkie dzieki

Z tego co wiem, jak podasz klucz do premium, to zainstaluje się premium.

Windows w wersji oem i box, to ten sam windows, różnice leżą w sprawach licencyjnych.

a co powiecie apropo tego zintegrowanego z instalka SP2,wiem ze SP1 jest oryginalnie zintegrownay,bo nawet w sklepach komputerowych bylo Vista SP1,a nie wiem jak z sp2… nie chce instalowac czegos modyfikowanego nie przez microsoft…

Dodane 05.08.2009 (Śr) 17:51

albo inaczej,jak poznacz cy sp2 jest integrowany z instalka poprzez jakies programy czy jest to orginalny sp1?