Rejestracja winowsa xp

kupująckomputer miałam zainstalowana wersje 30dniową chce ja teraz aktualizować w jaki sposob mam to zrobić bo nie mam internetu?

prosze o pomoc

pozdrawiam

Jeżeli chodzi o aktywację Windows xp to zostaje ci tylko opcja z telefonem. Tu masz link i wszystko masz dokładnie napisane co i jak. http://www.microsoft.com/poland/windowsxp/aktywacjaLista.mspx

a co do pobierania aktualizacji idż do jakiegoś kolesia niech ci pobierze obraz z poprawkami na dvd i sobie zaktualizujesz system pod wzgledem poprawek lub poczekaj niedługo sp 3 bedzie :stuck_out_tongue:

ewentualnie zainstaluj autopatcher (znajdziesz jakąś starą wersje ale zawsze to coś) i czekaj na SP3 ewentualnie programem WinSPatcher XP zainstalujesz wszystkie poprawki,aktualizacje

Witam ja znam bardzo dobry sposób aby pozbyć sie aktywacji oryginalnego xp.Tylko tu jest problem ze najpierw musi byc raz aktywowany przez neta. Ale to dla ciekawskich jeśli chca cytuje:Aby uniknąć ponownego przechodzenia przez proces aktywacji,możesz uzyc triku.W folderze C/Windows/System32 znajdują sie specjalne pliki o nazwach wpa.dbl i wpa.bak warto jest skopiować te pliki i zapisać gdzies sobie np: na plytce.W przyszłości kiedy przeinstalujesz xp wystarczy skopiowac te dwa pliki do folderu C/Windows/System32 i nadpisać znajdujące sie tam juz pliki czyli wkleić pa pozdro

Windows XP Home Edition SP2,AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ 1.91Ghz, 3GB RAM Kingstom,ASUS Xonar Audio D2,Nvidia Geforce 7600 GS,Płyta gł Gigabyte,Hdd Samsung 500GB,Zasilacz: Modecom MC 350W ATX,Nagrywarka DvD Sony SHW S182M,Monitor BENQ

raczej to by było nie legalne bo co to za problem aktywować prze neta minuta i po kłopocie i ciekawe gdzie ten trick znalazłeś ??

i tak jak nie masz neta to program do aktywacji Windows zaproponuje ci aktywację przez telefon

Czy nie legalnie? Ja też o tym sposobie słyszałem a dokładnie czytałem w jakimś fachowym magazynie. A one lewych porad raczej nieumieszczając.

Dlaczego nie legalne skoro raz aktywowałeś XP legalnie przez neta czyli jest aktualny.To w przyszłości jezeli nie bedziesz miał neta kopiujesz tylko te 2 pliki i juz najlepiej zaraz po aktywacji sobie je gdzies skopiować a jak mi nie wierzysz to przeczytaj sobie PC Format-krok po kroku Zbuduj komputer tylko ze ja to wcześniej wiedziałem z demonstracji pozdro