Rejestracja winowsa xp

(Ghost5891) #1

kupująckomputer miałam zainstalowana wersje 30dniową chce ja teraz aktualizować w jaki sposob mam to zrobić bo nie mam internetu?

prosze o pomoc

pozdrawiam

(Lasero) #2

Jeżeli chodzi o aktywację Windows xp to zostaje ci tylko opcja z telefonem. Tu masz link i wszystko masz dokładnie napisane co i jak. http://www.microsoft.com/poland/windowsxp/aktywacjaLista.mspx

(pysiu) #3

a co do pobierania aktualizacji idż do jakiegoś kolesia niech ci pobierze obraz z poprawkami na dvd i sobie zaktualizujesz system pod wzgledem poprawek lub poczekaj niedługo sp 3 bedzie :stuck_out_tongue:

(niezDarek) #4

ewentualnie zainstaluj autopatcher (znajdziesz jakąś starą wersje ale zawsze to coś) i czekaj na SP3 ewentualnie programem WinSPatcher XP zainstalujesz wszystkie poprawki,aktualizacje

(Pawel2016) #5

Witam ja znam bardzo dobry sposób aby pozbyć sie aktywacji oryginalnego xp.Tylko tu jest problem ze najpierw musi byc raz aktywowany przez neta. Ale to dla ciekawskich jeśli chca cytuje:Aby uniknąć ponownego przechodzenia przez proces aktywacji,możesz uzyc triku.W folderze C/Windows/System32 znajdują sie specjalne pliki o nazwach wpa.dbl i wpa.bak warto jest skopiować te pliki i zapisać gdzies sobie np: na plytce.W przyszłości kiedy przeinstalujesz xp wystarczy skopiowac te dwa pliki do folderu C/Windows/System32 i nadpisać znajdujące sie tam juz pliki czyli wkleić pa pozdro

Windows XP Home Edition SP2,AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ 1.91Ghz, 3GB RAM Kingstom,ASUS Xonar Audio D2,Nvidia Geforce 7600 GS,Płyta gł Gigabyte,Hdd Samsung 500GB,Zasilacz: Modecom MC 350W ATX,Nagrywarka DvD Sony SHW S182M,Monitor BENQ

(niezDarek) #6

raczej to by było nie legalne bo co to za problem aktywować prze neta minuta i po kłopocie i ciekawe gdzie ten trick znalazłeś ??

(Adasbimbajs) #7

i tak jak nie masz neta to program do aktywacji Windows zaproponuje ci aktywację przez telefon

(Tomekvip22) #8

Czy nie legalnie? Ja też o tym sposobie słyszałem a dokładnie czytałem w jakimś fachowym magazynie. A one lewych porad raczej nieumieszczając.

(Pawel2016) #9

Dlaczego nie legalne skoro raz aktywowałeś XP legalnie przez neta czyli jest aktualny.To w przyszłości jezeli nie bedziesz miał neta kopiujesz tylko te 2 pliki i juz najlepiej zaraz po aktywacji sobie je gdzies skopiować a jak mi nie wierzysz to przeczytaj sobie PC Format-krok po kroku Zbuduj komputer tylko ze ja to wcześniej wiedziałem z demonstracji pozdro