Rejestracja własnej domeny - co polecacie?

Witam,

Chciałbym zarejestrować swoją domenę krajową .pl.

Będzie mi ona służyła jedynie do poczty, bo mając własną domenę mogę w portalu od o2 - http://www.prokonto.pl założyć sobie do 1000 własnych kont pocztowych.

Jakie polecacie serwisy, które nie mają ukrytych płatności? Myślałem o home.pl - płacę 9,90 za pierwszy rok i czytałem regulamin i nie wydaje mi się, by była tam mowa o jakichś ukrytych opłatach, czy “kruczkach”.

Co o tym myślicie?

Home i innych dużych graczy nie polecam, łapią klientów na promocje a potem ładnie kasują.

Przykład home - za przedłużenie już 99+vat :stuck_out_tongue: -u konkurencji jest o połowę taniej.

Polecam Netmark.

Ovh tez ma tanio.

sorki, pomyliłem się myślałem o MasterNet a napisałem Netmark :x

-ale nawet ten netmark jest od home tańszy :stuck_out_tongue:

MasterNet.pl Chyba taniej nie znajdziesz.

I też nie polecam nazwy i home z powodu “super promocji”. Znajomy miał np w nazwie.pl i faktycznie domena kosztuję jakieś grosze ale po roku musiał zapłacić ponad 100zł za przymusowe przedłużenie domeny o rok.

A co myślicie o jakichś ukrytych opłatach, automatycznych przedłużeniach bez mojej zgody, co później narazi mnie na dodatkowe opłaty, o których nie wiedziałem?

Wszystko jest w regulaminach. Ale mało kto je czyta i dużo osób się na takie promocje łapie. Nie ma, że nie wiedziałeś. Zanim coś podpiszesz, czytasz umowę i już. Skoro podpisałeś umowę w której było napisane, że zgadzasz się na automatyczne przedłużenie to znaczy, że się z tym zgadzasz…

Z opinią co do nazwy i home się zgadzam.

W masternecie nie jest najtaniej. :slight_smile: http://glowanet.pl/panel/domainchecker.php (standardowe ceny, bez promocji, haczyków nie ma)