Rejestrator dzwieku wave

siemka mam problem i mam nadzieje ze mi pomozecie. Wiec od poczatku wpadlam na pomysl zeby robic sobie sama dzwonki do telefonu w formacie mp3. I robie to tak puszczam na kompie muze rejestratorem dzwieku (ktory jest w windowsie) nagrywam kawalek ktory chce i zapisuje a nastepnie przez program afreeconverter przerabiam go na mp3 i przesylam do telefonu. :slight_smile: proste prawda? no a teraz moj problem. Młodsza siostra wyprawiala w domu andrzejki i te jej kolezanki cos mi chyba poprzestawialy bo rejestrator mi nie nagrywa tzn nagrywa ale nie slychac i nie wiem jak to naprawic, a moze znacie jakis inny rejestrator dzwieku wave albo chociaz pomozcie mi ten naprawić

liberka0 Użyj programu Audacity KLIK

Jest bardzo prosty w obsłudze i dzięki niemu potniesz mp3 na kawałki bez straty jakości. Możesz też podzielić ścieżkę stereo na dwie osobne części i zapisać tylko jedną, wtedy mp3 będzie zajmowało o połowę mniej miejsca

liberka0 proszę używać polskich znaków w pisowni.

ściągnęłam audacity i mimo to mam dalej ten problem: nagrywam zapisuje a nastepnie odtwarzam i co? nic nie słychać.