Reklama antyreklamą? Hahaha!

…a co jeszcze disconnect blokuje?

No patrz, a po co Amazon na DP?

1 polubienie

A po co poweredby?

Tego nie wiem.

poweredby:
MWSnap028

Widocznie to potrzebne na DP?

“Napędzane przez”.

A na DP to po prostu sekcja “partnerzy Medialni / Technologiczni / Strategiczni”.


Takie sekcje chyba są blokowane dla @xMaap.

Nie używam czystej przeglądarki. Mam Adblock’a Plus ale ten wydaje się być za “cienki” na DP. Spróbuję tego o czym mówicie, może w końcu uda się otwierać portal bez przymulania. Najgorsze są te auto video bo kurna, zaczynasz czytać jakiś artykuł niewiedząc że gdzieś na stronie video sobie wyciszone gra i transfer rąbie z karty.
Co do Firefoksa to im on nowszy tym gorzej. Od jakiegoś czasu często przesiadam się na Operę albowiem Firefoksy mają masę problemów (dziwnych). Opera jednak blokuje masę wtyczek, np. wykupiony IDM Pro z Operą nigdy nie chciał zintegrować się (nawet ręcznie). Odnośnie tematu “ogarniania tematu” to przyznam wprost, od lat 5 jestem poza tematem. Mam już 43 lata i darowałem sobie świat internetowy, mam to wszystko w d… albowiem i tak do niczego to wszystko prowadzi. To już nie jest ten sam świat internetowy który był choćby 10lat temu. Komercializacja internetu zrobiła swoje.

Problemem nie jest internet. Problemem jest to, że co niektórzy na siłę uszczęśliwiają dodając takie zbędne elementy jak Gemius, AdOcean, Google AdSense czy politykę Cookies / RODO. Po co to dla normalnego życia?

Jedynie po to, żeby był hajs z otwartej reklamy, którą od razu użytkownik wyłącza.

Problemem jak zawsze są chorzy ludzie, którzy od zawsze toczą ze sobą wojnę. Biorąc za przykład jedynie przedział od roku 0 naszej ery do teraz, próżno szukać choćby jednego wieku w którym człowiek człowieka nie lał. Wszystko co człowiek niby dla człowieka wymyślił, z czasem człowiekowi odbiera. Od zawsze liczy się tylko hajs i nic więcej. Internet miał być siecią globalną wolną, bez ingerencji religii, polityki i całej chorej reszty. W czasie ostatniej dekady zrobił się z tego jeden wielki psychicznie chory spęd. Komercjalizacja i politykozacja że tak powiem spowodowały iż internet jest już niczym i praktycznie, szczerze mówiąc jest już za friko bo szczerze mówiąc nikt tego już nie chce. Youtube właśnie opatentował sposoby na to aby większość DownloadManagerów nie pobierała filmów (osobiście w 10% filmów mam komunikaty SERWER WYKRYŁ ŻE NIE MASZ POZOWOLENIA NA POBRANIE TEGO PLIKU. O jakie pliki chodzi? O jakieś bardzo stare teledyski z lat 70/80. Widzicie? Trzeba być qu…wa online by muzyki posłuchać, nie można sobie na dysk pobrać i słuchać offline, no nie można, jakby coś komuś miało się stać. Internet jest skończony zwłaszcza w krajach “wiecznie” rodzących się. Wariacje w YT i podobnych można spotkać już jedynie w takich jak Polska, Ukraina, Białoruś i daleki wschód gdzie to wszystko jeszcze się rodzi. Popatrzcie sami, ale tak z szacunkiem do samych siebie jaka jest różnica między naszą rodzimą twórczością na YT (pochodne disco-polo) kontra to samo ale np. tuż za Odrą, u niemców. Zobaczcie, jaki jest poziom merytoryczny między młodzieżą tu a tam. Wyć się chce ludzie, wyć! Włączasz YT, szukasz polskich nowości i masa ludków w polskim necie kręci teledyski typu LEJ NA STACJI LPG! https://www.youtube.com/watch?v=3pvoL_19qrI
Dziewczyna ma zaje…sty głos i gdyby miała mózg, robiłaby karierę na scenie jak ta lala, tymczasem ktoś po DOPALACZACH wymyślił tekst a Ona to śpiewa z uśmiechem na twarzy.
Tego typu podobnych KRETYŃSTW jest po uszy, np. ot by to:
https://www.youtube.com/watch?v=HDTl9grOBdw
https://www.youtube.com/watch?v=rjr42vJSrcY
https://www.youtube.com/watch?v=RK_ZkwXIO2s

Poziom dna i to jeszcze minimum 100 metrów pod poziomem mułu i tyle!!!
Oglądając podobne człowiek mający jakikolwiek poziom odchodzi!
Nie pomogą portalom reklamy, bannerki i cały ten reklamowy KICZ albowiem nikt tego już nie ogląda a jeśli już ogląda to najprawdopodobniej i tak nic z tego nie zrozumie!

Reklama powinna być przede wszystkim HUMORZASTA, dodatkowo winna zawierać INFO czyli reklamujesz qu…wa pączki to dodaj ile kosztują i gdzie je kupić, wtedy reklama ma sens!
Przewijasz taki portal jak ten (ten nie jest jeszcze najgorszy, najgorszy jest KOMPUTER ŚWIAT) i nerwy Ci puszczają albowiem REKLAMA niedotyczy użytkownika który na daną reklamę trafia! Jestem w dziale z HARDWARE dla PC i reklamuje mi się antywirusy??? Jestem w dziale z systemami operacyjnymi i reklamuje mi się MS Office;a?? No ludzie…!

Pomińmy już to wszystko i pozostańmy dalej w AUTO VIDEO.
Wtyczki blokujące nic nie dają! Filmy blokowane przez uBlock Orgin i AdBlock Plus nadal zjadają transfer! Zerknijcie na okienka nieuruchomionych filmów, czyli film stoi w miejscu i nie widaćminiatury, niby zablokowany a pod spodem cieniutki pasek postępu i widać jak Video ładuje się do końca! Zaglądasz w LOG modemu a tam przed chwilą ze strony załadowane 8MB. I po co to komu??? 10 stron i 80 mega nie ma, trzy takie godziny i pół giga leci w kosmos.

Nie da się wcisnąć zwykłych bannerów opartych na PNG/JPG między spis postów z tematu? Naprawdę jest to niewykonalne w XXI wieku???

ABP można powiedzieć że się obudziło z ręką w nocniku? Np. spinnety “zerżnięte” po tym jak wolontariusz filtrów uBO pisze, że ABP powinno iść w takie coś a nie tylko sieciowe blokowanie i dopuszczanie byle by reklama “zniknęła”.

Nie łatwiej było napisać, że mówisz o mnie? Tak sądzę, że to miałeś na myśli. Ale spoko luz

Nie o tobie, gdzie niby proponowałeś ABP/Eyeo by wprowadziło skrypty do Adblocka, @mapx- kilka razy im to proponował i nagle uruchomili z 6-7 skryptów, rewrite przerobili na redirect.

Aaa… To sorki :slightly_smiling_face:

Rozszerzenie sprawdza się i już dawno zapomniałem o akceptacji ciasteczek na stronach które odwiedzam. :wink:

1 polubienie

Gemius to jest do delegalizacji a nie ubicia…
ABP stał się syfem w momencie jak dopuścili do akceptacji “nieinwazyjne” reklamy. z tą nie inwazyjnością to jest też różnie…generalnie zależy od wpływu do portfela admina… im większy tym bardziej “nieinwazyjna” reklama…

A tymczasem po cichutku…

Znajdź 30 dni w roku, w których Malwarebytes nie było na głównej.

Jeśli chodzi o 2019 to… przegrałeś!