Reklama google adsense

postanowiłem zarabiać na mojej stronie, i mam pytanie która forma reklam jest najlepiej płatna przy jak najmniejszej liczbie klikania przez użytkowników

AdSense już niestety nie jest opłacalny. Za jednego klika zazwyczaj dostajesz mniej niż 0,01$. Nie warto się w to bawić.

google płaci od 0,05$ do 3$ za kliknięcie na reklame

najbardziej opłacalne są Skierowania tam dostajesz nawet 3$ za kliknięcie i zarejestrowanie się użytkownika,ale tak z własnego doświadczenia wiem że najwięcej kasy zarabiam na zwykłych reklamach tekstowo-obrazkowych

Adsense jest opłacalne ponieważ zarabia się kase prawie za darmo bo i tak sie prowadzi stronke i tak.

Skąd takie info? :]

Polecam lekturę forum google AdSense: http://groups.google.com/group/adsense- … 92a207118c

chyba nie wiesz co piszesz: skierowania są najbardziej opłącalne? tylko zauważ że konwersja skierowań jest bardzo niska, powiedziałbym że znikoma.

najlepsze są standardowe reklamy kontekstowe, a cena klika nie jest od 0,05 USD do 3 USD tylko od 0,01 (czasami mniej nawet) USD wzwyż

nie ma granicy maksymalnej - to zależy od reklamodawców - ale na polskim rynku pojedyncze kliki rzędu 2-3USD to już bardzo dobry wynik (w USA kliki sa rzędu kilkudziesięciu USD nawet). natomiast średnia za klik powyżej 10c to już bardzo dobrze, średnia cena klika w Polsce to podobno coś ok 4-5c (uśredniona ze wszystkich reklam)

a no z tego że sam korzystam z takiej formy reklamy i tyle mi wychodzi

oraz książki: Google AdSense Andrzeja Herzberga

a korzystasz z kanałów spersonalizowanych do obserwowania poszczególnych jednostek i w każdej masz średnią min 5c że tak piszesz?

Jeśli najtańsze kliki u Ciebie to 5c to szczerze gratuluje

nie mówie że najtańsze ale tak średnio wychodzi mi sprawdzając co godzinę, i dzięki przyjmuje gratulacje :smiley:

Ja również gratuluję takich cen za klika. Można wiedzieć co to za strona?

może powodem moich zysków jest fakt że strona jest kilku języczka polsko-niemiecko-angielska

sam język strony zbyt wiele nie ma do znaczenia - bardziej znaczący jest fakt skąd pochodzi traffic.

jeśli masz strone obcojęzyczną i sporo ludzi z zagranicy wchodzi na Twoją stronę to całkiem możliwe że dzięki temu masz droższe kliki .

kiedyś słyszłem o nieoficjalnych frazach przy jakich pojawiają się dane reklamy za które najwięcej płacą i czy mógł by ktos podać link do stronki z takimi wynikami ??

Po co? Zrobisz stronę przesyconą tymi słowami?

Jeśli tak zrobisz i ktoś przykabluje stracisz konto adsense. A po dostaniu bana niemożliwe jest założenie nowego konta.

Przynajmniej na pewno na swój adres zamieszkania, chyba że zarejestrujesz na jakąś ciocie co mieszka gdzie indziej.

Moim zdaniem nie warto ryzykować. Lepszy mniejszy ale pewny zysk niż kilka droższych klików i strach.

A co jest opłacalne ?