Reklama - ile mam wziąć za to?

Witam,

Niby szczęście, a jednak jest problem. Mianowicie ktoś jest zainteresowany reklama na mojej stronie.

Wszystko byłoby ok ale za pieniądze jeszcze nigdy nie umieszczałem reklam. Koleś chce, żeby mu wysłał cennik reklamy wyświetlanej na okres miesiąca albo 10 dni oraz cenny za artykuł sponsorowany. Również prosił o wysłanie statystyk odwiedzin w tym ilu tygodniowo unikalnych odwiedzających.

Posiadam statystyki standardowe na stat24.com oraz standardowe na serwerze: Webalizer, Analog Stats, Awstats.

Nie wiem skąd jakie wziąć statystyki i co mu wysłać, czy może udostępnić na stst24 konto gościa i jeśli tak to jakie informacje mu udostępnić.

Z Analog stats wiem, że liczba unikalny gości waha się od 4 do 6 tysięcy w zależności od miesiąca, w których występują rozgrywki - aha serwis jest poświęcony trzecioligowej drużynie piłkarskiej.

Za pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Zobacz sobie, ile za to bierze Gadu-Gadu - http://reklama.gadu-gadu.pl/cennik/

http://ad-vice.pl/witryna/24

Korzystne dla Ciebie jest, kiedy ten gość będzie płacił za odsłony, a nie za kliknięcia.

Wszystko zależne jest też bardzo od wymiarów. Może mieć reklamę 10 x 10 lub też 1000 x 1000 (może trochę przesadzam, ale chcę tylko uświadomić, jakie znaczące są wymiary)

nie porównujmy gigantów do mojej skromnej witryny… przecież to kolosalna różnica w liczbie odwiedzających więc i w cenie…

jak pisałem interesuje go artykuł sponsorowany bądź też banner reklamowy o szerokości 400-450px a drugi wymiar nieokreślony

a opłata ma by od ilości dni wyświetlania na stronie, bądź też w przypadku artykułu jednorazowo(chyba ; )

Ok - przeliczę Ci ile powinieneś brać, ale napisz jaka jest ilość odsłon.

Wszystko będzie zależne od tej ilości. Wyliczę Ci to moim sposobem (już dość sprawdzonym :wink: )

jakby o to posłałem pw i tam ci napisałem to weźmiesz sobie staty jakie ci potrzebne są

dzięki za pomoc

więc możesz podać mniej więcej cenę? jestem ciekawy 8)

ja napisałem mu, że 120 za miesiąc, 45 za 10 dni i 35 artykuł sponsorowany, niestety odp już nie otrzymałem