Reklama na forum

no ale tu właśnie chodzi o to że

Krogulec , pisał wcześniej że podjęto już kroki, aby jak najmniej dokuczały te reklamy

błąd leży w największym stopniu po stronie twórców banneru, to oni nie potrafili jej odpowiednio zoptymalizować

takie uroki postępu technicznego, sprzęt nie nadąża za oprogramowaniem,

jedyne reklamy które nie obciążają sprzętu to reklamy kontekstowe, ale one to jakby były wyjęte często z poprzedniej epoki, ale tez są zawsze alternatywą :stuck_out_tongue:

Rozwiń proszę co masz na myśli pisząc “zadbać”. Bo wydaje mi się, że ograniczając wyświetlenia tej bardziej obciążającej reklamy do raptem 3 odsłon już to zrobiliśmy. Całkowicie reklam nie zlikwidujemy i niestety zawsze będą one w jakimś stopniu obciążać komputer.

Administracja nie ma wyjścia. Bez tych reklam nie będzie potrzeba stałych userów bo nie będą mieli gdzie pisać.

Na którym również będą reklamy…

Zrozum proszę, że naprawdę doceniamy stałych użytkowników, którzy dzielą się swoją wiedzą na forum. Słuchamy też Waszych uwag i jak tylko dowiedzieliśmy się, że jeden z tych bannerów powoduje duże obciążenie to natychmiast jego emisja została drastycznie ograniczona. Niestety całkowicie tych reklam nie zlikwidujemy. Mogę jedynie zdradzić, że ten “tajemniczy pomysł” o którym pisałem wcześniej w tym wątku będzie w skrócie programem dla stałych czytelników i jednym z jego elementów będzie właśnie brak reklam na serwisie i forum.

Czyli PAC :wink:

A wracając do tematu to nie miałem (ani chyba nie miał nikt) na myśli likwidacja reklam tylko jakieś filtrowanie ich żeby odrzucać te zasobożerne…

czy gra jest warta świeczki ? bo jesli tak to ja tam problemu nie widzę :slight_smile:

Jeśli dobrze rozumiem to teraz reklama pojedyncza ma się wyświetlać tylko 3 razy a potem już nie tak?? Bo jak tak to coś u mnie z tym nie działa…

Chyba chodziło o włatcuf móch :slight_smile:

mnie tam nic nie przeszkadza :smiley:

Krogulcze, niekiedy to ja sam się dziwie kim jestem :lol: , a co do zrozumienia sedna, to bardzo dobrze rozumiem nawet kliknąłem kilka razy w baner :wink:

ale cóż korzystam z FF z dodatkiem “ABP” i on sam blokuje, jesli az tak wam zalezy no to trzeba dodac wyjatek :P. Może kiedyś wymyślą reklamy których nie da sie blokować. Ciekawe jak by to wyglądało w oczach malkontentów.

A ja mam taki pomysł,że jak już maja być reklamy to niech to będą gołe baby :stuck_out_tongue: a co?Kto Wam zabroni haha! !!

To taka moja uwaga rzucona po pijaku :smiley: :lol: papa

Tutaj wchodzą również nieletni i myślę, że to jest wystarczający argument przeciw.

Widze że w narodzie poczucia humoru brak!

Pablo55 jest prawy i sprawiedliwy :stuck_out_tongue: :x :x

Nie do końca. Po prostu ja nie lubię takich żartów. I nie mów , że prawy i sprawiedliwy- kojarzy mi się to z “pewną partią”, której bardzo nie lubię. :stuck_out_tongue:

mi tam reklama nie przeszkadza, nic mi nie zamula kompa, jest niemal normalnie, nie zwracam uwagi na te reklamy, zawsze od razu przechodzę do działów, zobacz swoje posty i inne :stuck_out_tongue:

A kontrolujecie może kod OBJECT/EMBED? Flash ma opcjonalny parametr pozwalający na ustalenie jakości wyświetlanej grafiki. Flaszki z przejściami tonalnymi i AA będą się ślimaczyły na słabych sprzętach, ale dodanie quality=autolow wystartuje całość bez AA i stopniowo (tylko jeśli komputer pozwala) podniesie jakość.

http://kb.adobe.com/selfservice/viewCon … 1#optional

To powinno zminimalizować ból ludzi na słabszych maszynach. (oczywiście wyłącznie, jeśli kontrolujecie tag osadzający reklamę)

I nie bedzie można w szkole wejść na DP bo zaraz zacznie się odzywać opiekun ucznia.

Taaa roboty wyszukiwarek nie umieją czytać flasha a jakiś Beniamin odczyta :stuck_out_tongue:

Wiem ,że macie jeszcze trochę do poprawienia na nowym Vortalu i inne ważne rzeczy tak jak pisałeś, ale zapytam o tą “koncepcję długofalowego programu dla stałych czytelników” :wink:

Czy mógłbyś napisać już coś więcej czy jeszcze z tym czekacie ? :slight_smile: