Reklama na gg

kiedy codziennie otwieram gg na dzień dobry wita mnie reklama.

Czy jest na to jakiś sposób, bo już mam dość tych wszystkich reklam :evil:

Druga sprawa, czy jest możliwość wyłączenie wszystkich rekla na stronach, bo już mnie denerwują :evil: , proszę o poradę

jest sposób ale on jest nielegalny :x

Podczas instalacji gg zgodziłes się na pokazywanie reklam, proponuje zmień komuni9kator na np. spika a reklamy znikną, i bedziesz mógł nadal kontaktować się z osobami z gg

zapewne kożystasz z ie, zmień przegladarkę na np. ff i zainstaluj wtyczke ad block, nie pojawią się juz zadne reklamy :slight_smile:

nie da sie wylonczyc reklam w gg bo instalujac program zgadzasz sie na wyswietlanie reklam … a jesli chcesz ''wylonczyc reklamy ‘’ na stronach to najlepiej uzywaj przegladarki Mozilla Firefox oraz zainstaluj firewalla … :wink:

dzięki za poradę, ale Firefoxa to już mam, także i tego adblocka, wszystko to już mam.

A co do tego gg, to nie dałoby rady przeinstalować aby wyłączyć to?

Bo może wystarczy nakładkę zrobić gg i pomoże, co wy na to? :smiley:

Przeinstalowanie go nie pomoże, bo podczas instalacji programu musisz sie zgodzic na wyswietlanie reklam - inaczej nie zainstalujesz go.

Najlepiej zainstaluj sobie jakiś lepszy komunikator obsługujący GG. Ja ze Swojej strony polecam Tlena. Do niego jest wtyczka pozwalająca blokować reklamy. Więcej o tej wtyczce tutaj:

http://www.ogloszenia.rzeszow.pl/bk2/bk_tlen.htm

już było mówione to jest nielegalne! ja natomiast proponuje konnekta!

nic z tym nie zrobisz … reklamy beda zawsze … tak jak pisze adam9870 polecam zmienic komunikator na Tlena:slight_smile:

Widzę, że kolega nie rozumie co się do niego pisze :?

Zapoznaj się z licencją programu, którego używasz :evil:

Jeżeli Ci to przeszkadza, to zmień komunikator.

Zamykam