Reklama serwisu o tematyce tzw. "sex-kamerki"

Witam. Posiadam stronę na której dysponuję widgetem reklamowym AdTaily. Zgłosił się do nas sponsor, oferuje stosunkowo niezłe pieniądze za okres próbny reklamy. Wszystko byłoby dobrze, ale… tematyka tamtej strony to ‘sex-kamerki’ etc. Czy reklamowanie takiej strony (co prawda baner reklamowy niewielkich rozmiarów wygląda niewinnie) nie jest zabronione bądź niezgodne z prawem?

AdTaily zezwala na tego typu reklamy, to zależy od polityki twojej strony jeśli jest ona tylko dla osób pełnoletnich tego typu reklamę możesz dodać. Jeśli nie, jest to niezgodne z polskim prawem, problem tkwi w tym że to ty jesteś jej właścicielem i ty odpowiadasz za treści zamieszczane na niej. Ja osobiście też używam boxa od AdTaily i reklamy tego typu na mojej stronie zawsze odrzucam poniewaz uważam że zle to wpływa na odbiór mojej strony przez użytkowników. Teoretycznie można coś na tym zarobić jednak chyba więcej można stracić, często sam rezygnuje z pewnych stron własnie z powodu nachalnych reklam lub o treści wulgarnej/erotycznej po prostu źle to wygląda w moim mniemaniu.

No właśnie, tematyka strony jest rozrywkowa, ale nie do przesady. Muszę się nad tym zastanowić…