Reklama strony w podpisie

Jeśli mam stronę z poradami (nie koniecznie o tematyce komputerowej), to czy jest jakaś opcja jej reklamy w podpisie???

To jak ja mam to interpretować to powiem, że nie wolno

Jak mówi regulamin niestety nie można nawet w podpisie. Więc nici z reklamy strony. Jeśli zareklamujesz się w podpisie to administrator pewnie go wyłączy.

wchyba, że wyrazi wcześniej zgodę…

Jak wyrazi to nie ma problemu

Możesz umieścić w profilu że masz taką i ową stronę.

Wiem…

P.S. moja strona w profilu jest nieaktualna… ale nie chce mi się jej zmienić xD

A podpis chciałoby Ci się zmieniać. :slight_smile:

A ja nie rozumie tego punktu regulaminu

  • widziałem już kilka for (samouwielbienie kilku kolesi) , strony padające jak muchy więc sorry ale tego zakazu nie rozumie

No chyba że dana strona łamie regulamin forum DP , ale tu już inny problem

tak czy owak jeżeli forum ma preztiż zdobyty wieloma latami pracy to grupka ludzi /nawat geniuszy/ nie stanowi chyba jakiego kolwiek problemu

jeśli admini zmienili by ten punkt regulaminu to nowi naciskali by na następny itd, a po za tym to wszyscy mieliby w podpisach linki referencyjne czy jakieś swoje stronki co bardzo pogorszyło by estetykę forum w końcu skończyło by się na spamie wleź na ten link zapraszam na moją stronę itd

dobrze jest tak jak jest i po co zmiany ?? w końcu wszystko wyjdzie na gorsze :smiley:

drobok , ale ja nie napiszałem że trzeba to zmienic , a jedynie że takie zachowania user’ów są nie racjonalne i w ogulnym rozrzchunku takie zachowanie obruciło by się przeciwki nim samym- chociażby jako śmieciarzom , spamerom i złu samemu w sobie

mareksolak , ja napisałem jedynie że po zmianie tego punktu regulaminu na stornie zrobiło by się wysypisko zbędnych linków, a w moim mniemaniu twój post

mówił że należy dać takie reklamy bo te strony i tak padną

przecież to jest oczywiste ale samo zaśmiecenie forum takimi wpisami zrobiło by chaos i niektórzy użytkownicy np ja odeszło by z tond z powodu uniżenia się do poziomu tychże stron/for które ja sam napisałeś padają jak muchy