Reklama w podpisie

kerimus tyle, że Zeusów jest tutaj kilku :rotfl:

mają podpis MODERATOR i umieją razić piorunami aż miło :lol:

W takim razie kimże jest osobnik o podpisie Administrator, skoro Zeus to władca wszystkich Bogów??

Witam,

Moim zdaniem:

Jest różnica między “swoja reklamą”, swojego projektu, strony, a reklamą jakichś stron w celu ich polecenia innym, dla idei. Idąc taką drogą nie możnaby podawać linków do innych stron! :twisted:

Myślę, że szukacie dziury w całym chcąc zrobić aferę.

zapomniałeś, że na początku był CHAOS :hahaha: - bez urazy oczywiście :slight_smile:

Dokładnie.

Myślę że to forum zaczyna mieć jeden podstawowy problem. Jaki. Wystarczy poczytać posty. :?

W końcu to nie klasztor z formułą milczenia, tylko wulkan emocji i adrenaliny nad, którym momentami ciężko zapanować!

Wiem Lazikar, żebyś chciał aby wszyscy byli tacy flegmatyczni (bez urazy) jak Ty, ale każdy ma inny charakter.

Może założymy podforum flegmatyków i sztywniaków?

Kerimus…Nie każdego rajcuje zabawa w piaskownicy.

Co byś tam sam robił???

To, że ktoś ma poczucie humoru, nie oznacza, iż jest dziecinny, lub jeśli ktoś pręży się, i wspina na palce, i marszczy czoło, że już wydoroślał!

Nic, bo bym tam nie wchodził, może zresztą są już wybrane elity i stworzono superforum, więc i tak nie mam tam wstępu!

No i mamy pannę szantażystkę :PPP.

Ale powyższy post już niestety nie jest :smiley: :smiley: :smiley:

A podpis był niezgodny z regulaminem który zobowiązałaś się przestrzegać pisząc na tutejszym forum.

Ja mam znajomości w kancelarii prezydenckiej :hahaha:

Gruszkami to zawsze poczęstuję jak mam

A ja, głupi, przypisałem to Twojej dobrej woli,

(bo nie był zgodny, jako oferta handlowa)

nadal nikt z władz nie odpowiedział na pytanie czy mój gif Opery jest nieregulaminowy :? :roll:

Najwyżej zastąpisz go tym :wink:

(Teatr Wielki - Opera Narodowa)

f_teatr_z_kwadryga_noca1.jpg

to znaczy, że moge zostwić tego gifa ?? 8) :smiley: moża to wytłumaczyć tak : wszyscy z forum poszukują “dobrych programów” w takim przypadku moge polecić firefoxa :smiley:

Hm. Przypomniał mi się właśnie pewien podobny temat. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … light=audi

Czyli nic dodać tylko temat zakonczyć. :smiley:

Jeśli dobrze pamiętam widziałem ostatnio na tym forum (lub na innym juz nie pamiętam) goscia który miał avatar “pier**** nie robie” i goscia który sobie stoi z łopatą :hahaha: Co wy na to ?? :slight_smile:

Daj ludziom pogadać, przecież nie musisz tu wchodzić i jojczyć (ulubione słowo …)

Odczep się wreszcie człowieku. Znajdz sobie inny obiekt westchnień. :stuck_out_tongue:

Dobrze, że żona tego nie przeczyta! :wink: