Reklamacja butów

kilka miesięcy temu kupiłem buty adidasa w salonie firmowym. Niestety, ale oba buty przedarły mi się już w okolicach dużego palca (na łączeniu siateczki z tym materiałem skóropodobnym), tak że jak mam białe skarpetki to widać je. Czy mam jakieś szanse na wymianę towaru? Macie doświadczenia z tym związane?

oto moje buty

http://www.grattan.co.uk/Adidas-%E2%80% … tem&An=673

(zaznaczam że nie są za małe ani za duże)

Najlepiej podejdź do salonu i zapytaj się weź ze sobą dowód zakupu paragon

Jeśli nie jest to wina nieprawidłowego użytkowania - to tak.

z butami to jest cieżko,kiedyś znajoma miała sytuacje że kupiła Kozaczki zimowe i się rozkleiły,w sklepie powiedzieli że te buty nie nadają się do chodzenia po śniegu.Z Adidasami możesz spróbować reklamować jako towar niezgodny z umową jak nie mineło 6 miesięcy od datu zakupu

powiedzą, że nie przyjmą reklamacji, bo nie obcinasz paznokci. Kumpla spławili, mowiąc że prał buty w pralce, a one rozkleiły się na deszczu.

Na przyszłość polecam kupno butów powyżej 500zł lub kupno za 50zł noname. Tych przynajniej nie szkoda wyrzucić.

Te i te składał ten sam Chińczyk za miskę ryżu.

Przy składaniu reklamacji w ciągu 6 miesięcy domniemywa się, że dana wada istniała w momencie zakupu. Czyli buty rozkleiły się z powodu wady fabrycznej. Tak więc możesz próbować.