Reklamacja xperi S

Witam mam pytanie czy istnieje taka możliwość,żebym udał się do punktu zakupu telefonu z play i prosił o wymianę telefonu na tel wolny od wad?. Telefon kupiłem nowy w komisie za gotówkę zafoliowany itd. telefon ma 6 dni widać na nim martwy pixel na czarnym tle jak się ściemni ekran to mniej widoczny ale jak zwiększę jasność to się rzuca w oczy na czarnym tle.Nie wiem też czy tak powinno być ale gdy powiększam jakieś obrazki pobrane z neta to póki trzymam palcami na ekranie to jest powiększone a jak puszcze to się zmniejsza a powinno pozostać w tym rozmiarze co został obrazek rozszerzony palcami zdarza się też czasem że podczas gry przestaje reagować na dotyk.W telefonie jest najnowsza aktualizacja 4.0.4.

Pozdrawiam.

Chyba czegoś nie rozumiem. Kupiłeś telefon w komisie i chcesz pojśc do punktu zakupu z play? Mniejsza o to, wydaje mi się, że powineneś sprawidzić ten “nowy” telefon przed zakupem. Jednak z tego co pamiętam to takie wady są na gwarancji Sony i możesz reklamować. Trochę się naczytałem bo sam kupilem kilka dni temu S-kę.

Telefon miał folie na ekranie jak włączałem to nie było tego widać a gdy już zdjąłem i zacząłem się z nim bardziej zapoznawać zauważyłem takie mankamenty.Do telefonu mam tylko paragon kartę gwarancyjną podbitą i to co producent daje w komplecie.Wiem że mogę skorzystać z gwarancji,ale chciałem się dowiedzieć czy mogę wymienić tel na wolny od wad w salonie gdzie został zakupiony lub też czy jest taka możliwość żebym oddał go w tym komisie co kupiłem?

Mógłbyś wymienić telefon w salonie, jakbyś go w salonie Kupił! Ale jak kupiłeś w komisie, to tam wymieniaj. A że to komis i masz martwego piksela, to niekoniecznie mogą Ci wymienić w ramach gwarancji - mogło być to też uszkodzenie mechaniczne.

Nikt ci nie wymieni w salonach telefonu,bo one są przypisane do umowy.Możesz wysłać na serwis i to on zdecyduje czy naprawi czy wymieni

W niektórych salonach (np u mnie w mieście) przyjmują takowe telefony i wysyłają na serwis, także sprawdź u siebie też.

Telefon przyjęty i wysłany na serwis @lordjahu martwy pixel to wada fabryczna to że kupiony w komisie nie znaczy ,że ktoś nim rzucał jak go kupowałem to 2 dni wcześniej był wzięty z salonu.Martwe pixele rownież można napotkać w telefonach prosto z salonu poczytaj o tym :slight_smile:

Pozdrawiam.