Reklamować buty czy to normalne skazy?

Dziś przyszły mi buty z takimi jakby zarysowaniami? Nie wiem czy zwrócić je z powrotem czy to normalne - no ale nowe to raczej powinny być bez takich bo za ładnie to nie wygląda?





Taka rysa powstaje po przejechaniu paznokciem. Zupełnie normalne. Należy wziąć odrobinę pasty do butów, i elementy skórzane, lub pseudo skórzane wypastować. Trzeba pamiętać, że kolor się odrobinę zmieni. Zabezpieczy to też but przed zniszczeniem na skutek kontaktu z solą, wodą, kurzem.

Ja bym reklamował jak są sprzedawane jako nowe w hermetycznym pudełku (nie ze zwrotów).

Nowe buty, w pudełku też będą wyglądały podobnie. A po jednym użyciu o wiele gorzej.
Pytanie czy warto wydawać kasę na wysyłkę.

Tylko czy po użyciu pasty do butów owe rysy znikną czy pozostaną?

Znikają, albo zmieniają odcienie tak, że się wchłoną na tle całości. Tylko w tych butach wyjdziesz na ulicę, wrócisz i będziesz miał podobnych pełno, bo taki jest urok tych butów. To jest spowodowane tym, że skóra ma delikatnie wystającą warstwę i jak ją drapniesz w jakąś stronę to widać kolor który jest poniżej. Tak jak taka poduszka.


Zasada jest podobna. Ale kilkukrotne wypastowanie z czasem ubrudzi wnętrze materiału butów i kolory się wyrównają. Natomiast będą widoczne ślady w miejscu gdzie zginasz stopę, przy palcach. Porobią się ciemniejsze miejsca. To najzupełniej normalne i naturalne. Po prostu co jakiś czas trzeba buty konserwować.

Możesz użyć spray do ZAMSZU I NUBUKU zamiast pasty.

Te buty po dobrym zaimpregnowaniu są dobre na jesienno-wiosenną pogodę. Noski z gumy świetnie się sprawdzają w kałużach i płytkim błocie. Ale buty wymagają bezwzględnej impregnacji. Elementy skórzane pasta, lub inny środek, a reszta spray impregnujący. Ale trzeba to robić poza domem, bo niektóre takie środki są szkodliwe przy wdychaniu.

1 polubienie

Wyglądają na noszone lub intensywnie przymierzane może ze zwrotu i ktoś pochodził w domciu.

Zwłaszcza ta fotka gdzie jest przód buta, brud, zagięcie, nierówna kolorystyka kleju przy tej porowatej gumie.

Babki w CCC mówią tak samo jak TY z tymi butami. Doradziły mi bym kupił Tłuszcz w sprayu Coccine OIL SPRAY 250 ml v.Z bezbarwny Atrybuty zamówienia - - CCC.eu Czy psikać tym również to miejsce gdzie są sznurówki/język? Czy po tym specyfiku potraktować impregnatem jeszcze - czy nie trzeba?

Do impregnacji elementów z materiału są inne impregnaty. masz taki np. w Action za grosze. https://www.action.com/pl-pl/p/3012974/spray-impregnujacy/

A ja bym kupił lekko barwiący środek do skóry.