Reklamowanie stron internetowych

1.Mam pytanie chce na swojej stronce umieścić reklamy, lecz nie wiem z jakiej stronki (paypal, google adsense, czy jeszcze z czegos innego) umieszczać reklamy by najwięcej zarobić ?

2.Czy pieniądze będę dostawał za ilość naciśnięć na baner na przykład, czy od wejść na moją stronkę ?

Paypal? Pierwsze słyszę żeby to był system reklam.

Ale poza tym pomyśl chodź trochę, żeby umieszczać reklamy trzeba mieć kientów, bo chyba nie myślisz że wstawisz sobie logo google na swoją stronę a oni Ci za to będą płacić :x .

Dobrą rzeczą jest AdTaily, ustawiasz cenę, a resztę robi użytkownik.

Od kliknięć w baner, to chyba logniczne?! Firma x nie będzie Ci płacić za ruch na Twojej stronie tylko na swojej. Ale od ilości wejść na Twoją stronę zależy cena reklamy, oraz to czy ktoś ją zechce wykupić. Bo jeśli masz 10 wejść na stronę dziennie to zapomnij o jakichkolwiek reklamach, no chyba że z adsense, ale przy takiej ilości wejść zapomnij o zarobkach :smiley:

Sorry ktoś mi kiedyś powiedział że to do reklam (mój błąd że się nie upewniłem)

Zdecydowanie na stronkę będzie wchodziło więcej osób.

Okey dzięki za odpowiedź.

tradedoubler (dość wysokie stawki, strony sprawdzane ręcznie, różne tematyki) (minimum 150zł)(od 0,5 - 0,55 za klik)

google adsense (dobrze dobiera reklamy, niskie stawki dla PL reklam) (minimum 70E)(klik 0,1E)

Do wszystkiego wymagane 18 lat, i rozliczanie się z US

Podpowiedź:

Zarobek w adsense zależy głównie od tematyki strony.

Jeśli chcesz utrzymać płynność finansową w adsense, musisz dysponować stroną z ruchem ± 4tys użytkowników dziennie i klika miesięcy pokombinować z układem reklam.

I uwaga na regulamin google, jest bardzo surowy, więc zanim postanowisz jakoś za bardzo zakamuflować reklamy lub w jakikolwiek sposób naprowadzić sztucznie użytkowników w ich stronę, zastanów się 3 razy, potem poszukaj po forach co inni o tym myślą, potem zastanów się jeszcze 2 razy i wtedy zainstaluj. Ban w google jest wieczysty, nie da się go cofnąć. Chyba że współpracujesz z adsense kilka lat i w jakiś sposób uda ci się wybronić, jednak nie liczył bym na takie rozwiązanie, lepiej od początku nie podpadaj. Powodzenia!