Reklamowanie strony przez E-Mail

Witam,

mam założoną stronę na serwerze prv.pl i zastanawiam się jak by się tu zareklamować. Wymyśliłem że przez E-Maila, ale nie wiem jak. Nie znam wszystkich e-maili i nie chcę ich wpisywać. Czy jest jakiś skrypt, który powoduje wysłanie reklamy na wszystkie (lub część) maili?

Znaczy się spam?

http://www.google.pl/search?rlz=1C1GGGE … &q=mailing

jeśli chcesz wysłać e-maile do osób które nie zgodziły się ich otrzymywać to jest to karalne i jeśli ktoś zgłosi to do prokuratury możesz mieć kłopoty

A jak mam się dowiedzieć czy ktoś zgodził się je otrzymywać?

Zgoda na otrzymanie reklam WYŁĄCZNIE OD USŁUGODAWCY np jest w wypadku zakładania darmowych kont e-mail. Jeśli chcesz by usługodawca wysłał reklamę musisz zapłacić ;p

A jest jakiś sposób na zareklamowanie się nie przez e-mail? tzn. serwisy, fora itp. :?:

Wszędzie się można zareklamować. Niestety masz nikłe szanse by to zrobić nieodpłatnie ;p

Najlepszym wyjściem dla ciebie byłoby pozycjonowanie w google, niestety za to też się płaci ;]

jeśli jesteś zainteresowany mailingiem, to jest kilka wyjść

  1. wykupić taką reklamę u jakiegoś usługodawcy - wtedy wysyłką zajmuje się firma w której wykupiłeś usługę i ślą do osób ze swojej bazy

  2. sam zbierasz maile np użytkowników swojej strony/forum etc - przy czym muszą oni wyrazić zgodę na mailing bezpośrednio lub poprzez akceptację regulaminu

  3. kupujesz legalną bazę odbiorców mailingu (trochę ryzykowne, no i odbiorcy raczej musieli by wyrazić zgodę na udostępnianie/odsprzedaż swoich danych)

  4. nawiązujesz współpracę z z posiadaczem legalnej bazy mailingowej

  5. lub często teraz praktykowane zbieranie maili ze stron jakimś spiderem etc, następnie wysyłkę zapytania czy wyrażają zgodę na otrzymywanie wiadomości, to podparte przepisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną itd.

No i zbierasz maile osób które odpowiedziały pozytywnie.