Reklamy Ads by thirtheen degress uniemożliwiają zwykłe korzystanie z internetu

Witam, mam problem. Dzisiaj chciałem włączyć stronę lola ale po włączeniu wyświetliło się 6 reklam i przy kliknięciu lpm na byle jakie miejsce na stronie to wyskakiwały strony itd. Od razu mówię korzystam z adblocka, malwarebytem czyściłem komp 3 razy dokładnym skanem usuwałem wszystko ale nic to nie dało, adwcleaner też. Przypomnę jednak że gdy miałem darmową wersje premium na 2 tyg to malwarebytes wszystko blokował i nie miałem żadnych reklam. Coś słyszałem o farbar recovery scan tool w skrócie FRST ale nie wiem jak z tego korzystać, już wcześniej też miałem wirusa podobnego ale udało mi się go usunąć ale tego to już nie wiem jak. Dziękuje za pomoc.

Zajrzyj tutaj:

Farbar Recovery Scan Tool - Raport obowiązkowy

Jeśli nadal będziesz miał problem to poproś kogoś bliskiego lub znajomego o pomoc w wygenerowaniu raportów.

Ok mam raporty:

http://www.wklej.org/id/2091524/ -FRST.txt

http://www.wklej.org/id/2091525/ -Addition.txt

http://www.wklej.org/id/2091536/ -Shortcut.txt

b.txt

Zrobiłem i nic to nie pomogło nadal mam reklamy. Co dalej?

Pokaż nowe logi z FRST.

Ze względu na to ze nie chce mi się już włączać wklej.org to wkleje tutaj logi:

http://www.wklej.org/id/2099632/

 

drugi log:

http://www.wklej.org/id/2099655/

Masz Adware

Opis znajdziesz tutaj https://forums.malwarebytes.org/index.php?/topic/179206-removal-instructions-for-win/

Wklej do notatnika:

CloseProcesses:

Log: http://wklej.org/id/2100096/ póki co nadal mam reklamy

Proszę pobrać ZOEK Klikasz prawym przyciskiem myszy i uruchamiasz jako Administrator , czekaj cierpliwie aż się uruchomi. W okno programu wklej:

Co ty mi zrobiłeś z komputerem!!! Ten twój głupi program działal przez 2h i nic nie zrobił. Potem jak chciałem go wyłączyć to się nie dało bo cały czas sie włączał i przez niego nie mogłem żadnej gry uruchomić ani aplikacji. Jakiś wirus mi dałeś czy co że nic nie mogę włączyć?! Wziął mi usunął albo popsuł wszystkie stery directx10 i wgl nic nie mogę włączyć! Przypomnę że to nie moja wina program był lipny i tyle. I co teraz mam zrobić?? Adware już nie żyje ale nie chce żeby mój komp też! Mam nadzieję że windows naprawił to. Przy okzaji zwolniło mi się z 15gb na dysku C pewnie przez to że wszystko mi pousuwał bez czego nie będe mógł grać… i dodatkowo teraz league of legends zaczął się patchować bo wykrył uszkodzone pliki… Co to jest że mi wszystko się zepsuło?! Na sczęście póki co wszystko działa ale nie wiem czy na 100% ponieważ jeszcze lol mi się nie włączył.

Żaden wirus, tylko program przeznaczony do pozyskania określonych danych oraz usuwania określonych komponentów adware. http://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogólne-raporty-systemowe/#entry160686

Program powinien utworzyć punkt przywracania. Możesz zaprezentować raport C:\ zoek-results.log abym mógł zobaczyć co też zostało usunięte.