Reklamy, dziwne programy, strony startowe


(Rzecznystwor) #1

Oczywiście zawędrowałam za daleko i nie mogę poradzić sobie z narastającym syfem na moim komputerze. Pojawia się kilka stron z wielkim przyciskiem POBIERZ. Reklamy uruchamiane przez jakiś program, nagle na ekranie monitora pojawił się program BubbleSound. Nie mogę usunąć ich przez panel sterowania, ponieważ albo nagle instaluje się coś nowego albo zawiesza się wszystko i non stop wyskakuje powiadomienie, że jakiś program jest modyfikowany i nie można usunąć następnego. Nowe wyszukiwarki, nowe strony startowe. Masa uciążliwych reklam. Proszę o pomoc. Co potrzebujecie aby mi pomóc?


(Robotnikwow) #2
https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=504185

(Rzecznystwor) #3

FRST

Addition

Shortcut

 


(Acorus) #4

g.txt


(Rzecznystwor) #5

Dziękuję bardzo, ale w dalszym ciągu przy otworzeniu nowej karty przekierowuje mnie automatycznie na http://search.sidecubes.com/?st=sc&q=. Z tego co widzę zostało tylko to jako strona startowa i przy otwieraniu nowych kart. W ustawieniach przeglądarki mam ustawioną pustą stronę startową a mimo to nadal pojawia się ta strona, ale zauważyłam, że zanim ta strona się załaduje to w adresie mam podaną dokładną lokalizację na dysku.


(Acorus) #6

Pokaż nowe logi z FRST.


(Rzecznystwor) #7

Shortcut

Addition

FRST

 

 


(Acorus) #8

k.txt


(Rzecznystwor) #9

Dzięki za pomoc :slight_smile: strona już się nie wyświetla, w pasku adresu pokazuje się file:///C:/ProgramData/Bamcofs/snp.sc, ale nie następuje żadne przekierowanie na stronę.