Reklamy i "odnawiajace" sie wirusy

Witam wszystkich.Przypadkiem trafiajac na ta strone od razu zauwazylem ten temat ktory mnjie zaciekawil…Otorz… mam "nielada"problem z wirusami. Tj. za kazdym razem jak usowam kilka to przy ponownym wlaczeniu kompa te sam,e wirusy wystepuja…to nie koniec problemu.Rowniez ciagle wyskakuja mi reklamy w dos duzych ilosciach … z poczatku na to nie zwracaLEm uwagi ale po pewnym czasie to zenuje.kolejnym problemmem jest to iz chcac grac w jaka kolwiek gre albo mi sie zacina albo mi sie autorweset wlancza… co moze byc problemem ? a co rozwiazaniem? wkleje tutaj loga . wiec z laski swojej moglibyscie zerknac na niego i pomoc

Z Gory dziekuje za pomoc

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Start => Uruchom => Wpisz polecenie services.msc => Zatrzymaj i wyłącz usługę Network Monitor.

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2). Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Przed usunięciem tego zapoznaj się z Usuwanie PurityScan.

Po wykonaniu w/w dajesz nowy log z HijackThis, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

KOSZ - nie pomagamy na raty