Reklamy - ja chcę reklamy

Tak, dobrze przeczytałeś temat.

Jestem stałym bywalcem DobreProgramy i piszę bloga więc zasłużyłem na wyłączenie reklam, fajnie.

A czy jest opcja przywrócenia reklam ? Chciałbym widzieć w którym miejscu mojego bloga wyświetlane są reklamy, co pozwoli mi na umiejscowienie grafiki tak, aby nie żarła się z reklama.
Tylko “podpowiem”, że chcę zobaczyć wygląd z reklamą przed publikacją.

Wyloguj się i wejdź na bloga - będziesz widział wtedy reklamy.

1 polubienie

Najlepsze rozwiązania sa zawsze najprostsze :slight_smile:

1 polubienie

Ja mam sugestię @tomekb. Czy można dać opcję włączania i wyłączania reklam? Z tymże domyślnie wyłączone, ale kto chce, to żeby sobie je włączył? Taki kompromis…

I myślisz, że ktoś sam z siebie włączy sobie reklamy? Lepszego dowcipu dawno nie słyszałem. Jak tak bardzo brakuej wam reklam, przestańcie być aktywni na portalu albo wchodzcie tutaj incognito.

1 polubienie

Zmień ton. Każdy robi według własnego uznania.

1 polubienie

W jakim wieku żyjemy?
Normalnie byłoby, żeby człowiek mógł spersonalizować reklamy na DP. Chcę samochodów? Chcę sprzętów elektronicznych? Powinienem to mieć.
Z buta wzięte opcje albo-albo. Można nie mieć reklam i być zalogowanym, albo mieć reklamy i dodawać komentarze jako anonim.

@LORDEK @tomekb jak sprawdzić NIEOPUBLIKOWANY blog po wylogowaniu ? :stuck_out_tongue:

Mi tam reklamy nie przeszkadzały, tylko te testowanie chwilowe było wkur… ale to nie o tym wątek czy będzie opcja wyboru czy nie.

2 polubienia

Nie rozumiem problemu. Zrób wpis, normalnie opublikuj wtedy podejrzyj jako anonim i sprawdź czy wymaga on korekty. Myślę, że to będzie najwygodniejszy sposób.

2 polubienia

Może wystarczy przestać się udzielać w komentarzach i modlić o nie wyróżnienie żadnego wpisu na głównej (90 dni katorgi).

1 polubienie

Tak można to fakt, nie pomyślałem, aby potem wprowadzić wprowadzić poprawki… przymuł wieczorny.

Te “wyróżnienie wpisu” to i tak tragedia bo blogi są teraz praktycznie niewidoczne.

Nic się nie zmieniło, a zasięgi blogw aż żal patrzeć.

Już nie wnikając w target twoich wpisów, ale czego się spodziewasz mając małą ramkę na kilka (5?) wpisów w dolnym prawym panelu strony? :smiley:

Przecież ta możliwość wybrania kategorii w 2 panelach zjadających większość strony, to jest tylko taki twarzozamykacz jak wyłączenie reklam dla aktywnych :smiley:

Tips: teraz portal przestał zarabiać na aktywnych :smiley:

Obecnie pytam paru blogerów czy też zauważyli znacznie mniejszą ilość wejść czy nie.
Na chwilę obecną X także zauważyli to co ja…