Reklamy - ja chcę reklamy

Tak, dobrze przeczytałeś temat.

Jestem stałym bywalcem DobreProgramy i piszę bloga więc zasłużyłem na wyłączenie reklam, fajnie.

A czy jest opcja przywrócenia reklam ? Chciałbym widzieć w którym miejscu mojego bloga wyświetlane są reklamy, co pozwoli mi na umiejscowienie grafiki tak, aby nie żarła się z reklama.
Tylko “podpowiem”, że chcę zobaczyć wygląd z reklamą przed publikacją.

Wyloguj się i wejdź na bloga - będziesz widział wtedy reklamy.

1lajk

Najlepsze rozwiązania sa zawsze najprostsze :slight_smile:

1lajk

Ja mam sugestię @tomekb. Czy można dać opcję włączania i wyłączania reklam? Z tymże domyślnie wyłączone, ale kto chce, to żeby sobie je włączył? Taki kompromis…

I myślisz, że ktoś sam z siebie włączy sobie reklamy? Lepszego dowcipu dawno nie słyszałem. Jak tak bardzo brakuej wam reklam, przestańcie być aktywni na portalu albo wchodzcie tutaj incognito.

1lajk

Zmień ton. Każdy robi według własnego uznania.

1lajk

W jakim wieku żyjemy?
Normalnie byłoby, żeby człowiek mógł spersonalizować reklamy na DP. Chcę samochodów? Chcę sprzętów elektronicznych? Powinienem to mieć.
Z buta wzięte opcje albo-albo. Można nie mieć reklam i być zalogowanym, albo mieć reklamy i dodawać komentarze jako anonim.

@LORDEK @tomekb jak sprawdzić NIEOPUBLIKOWANY blog po wylogowaniu ? :stuck_out_tongue:

Mi tam reklamy nie przeszkadzały, tylko te testowanie chwilowe było wkur… ale to nie o tym wątek czy będzie opcja wyboru czy nie.

2lajki

Nie rozumiem problemu. Zrób wpis, normalnie opublikuj wtedy podejrzyj jako anonim i sprawdź czy wymaga on korekty. Myślę, że to będzie najwygodniejszy sposób.

2lajki

Może wystarczy przestać się udzielać w komentarzach i modlić o nie wyróżnienie żadnego wpisu na głównej (90 dni katorgi).

1lajk

Tak można to fakt, nie pomyślałem, aby potem wprowadzić wprowadzić poprawki… przymuł wieczorny.

Te “wyróżnienie wpisu” to i tak tragedia bo blogi są teraz praktycznie niewidoczne.

Nic się nie zmieniło, a zasięgi blogw aż żal patrzeć.

Już nie wnikając w target twoich wpisów, ale czego się spodziewasz mając małą ramkę na kilka (5?) wpisów w dolnym prawym panelu strony? :smiley:

Przecież ta możliwość wybrania kategorii w 2 panelach zjadających większość strony, to jest tylko taki twarzozamykacz jak wyłączenie reklam dla aktywnych :smiley:

Tips: teraz portal przestał zarabiać na aktywnych :smiley:

Obecnie pytam paru blogerów czy też zauważyli znacznie mniejszą ilość wejść czy nie.
Na chwilę obecną X także zauważyli to co ja…