Reklamy na stronie

Hej.

Jako iż uzyskałem satysfakcjonujące odpowiedzi dot. rejestracji, Urzędów itd. teraz chciałbym się zająć reklamami.

Otóż tak. Nie mogę umieszczać reklam kontekstowych (ubf.pl), ale mogę umieszczać reklamy np. noven, bet-at-home. I teraz pytanie - jak to będzie wyglądało? Muszę podać numer konta, na które będą wpłacane pieniądze? Czy muszę coś płacić za rejestrację w tych serwisach (i w ogóle, czy poza swoim zarobkiem muszę coś płacić reklamodawcom)?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź. :slight_smile:

PS. Wyczytałem takie coś:

A więc jednak coś muszę złożyć? Co dokładnie?

Nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem, ale podejrzewam, że:

  • masz stronę www,

  • nie chcesz zakładać działalności gospodarczej,

  • chcesz zarobić na reklamie.

Jeśli tak, to możesz przystąpić do jakiegoś programu partnerskiego, np: http://www.bet-at-home.com/partner.aspx … 96〈=PL

przystąpienie jest prawie zawsze bezpłatne. Przeważnie jest tak, że dostajesz od danej firmy, różne banery, odpowiednio przygotowane linki itp, które zamieszczasz na swoje stronie, jeśli wejdzie na ich stronę przez link z twojej strony i się zarejestruje, to dostajesz prowizję. Linki są tak przygotowane, że wiedzą z jakiej strony klient do nich dotarł. Wpłatę na podane konto otrzymujesz po uzbieraniu kwoty opisanej w regulaminie, bo nikt nie będzie przelewał po 1zl… Tak mniej więcej to wszystko wygląda.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie w bet-at-home to sprawa wygląda następująco:

jeśli chcesz mieć reklamę “od tak” to Google AdSense

Przeczytaj dobrze mój post. Google AdSense jest reklamą kontekstową…