Reklamy , proces Lolipop Windows 7

Witam tak jak w nazwie tematu , non stop otwierają mi się jakieś idiotyczne reklamy , najgorsze jest to iż nie raz są to strony pornograficzne a przez to ze mam młodszego brata staje sie to problem.

Prosiłbym o jak najszybsza pomoc ponieważ po pierwsze przeszkadza mi to w użytkowaniu komputera , po drugie brat nie raz chce pograć a ze względu iż jest jeszcze dzieckiem nie zbytnio chce by on to oglądał.

Pozdrawiam serdecznie

Raporty

Extras.txt

http://www.wklej.org/id/1158812/

OTL.txt

http://www.wklej.org/id/1158813/

Zacznij od

http://download.bleepingcomputer.com/Xp … leaner.exe

Jak Windows Vista, 7, 8 uruchom z prawokliku jako Administrator najpierw Szukaj później Usuń i daj nowe logi z OTL. Mam nadzieję, że po tym będzie w miarę czysto jak nie resztę zrobią specjaliści od OTL.

Mi sie to nie chce zbytnio zainstolować. Poinstalowały mi się jakieś bary , “przyspiesz swój komputer” ale instalacja samego programu nie dochodzi do końca.

Odinstaluj Web-Cake 3.00,Bundled software uninstaller,Desk 365,WinZipper,Dealply,

Lollipop.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow … adwcleaner z funkcji Skan(Szukaj) a następnie Clean(usuń) (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

Nie wiem czy usunąłem to co chciałeś ale nigdzie tego nie mogłem znaleźć więc zrobiłem to co kazałeś w dalszej instrukcji

Nowy Otl

:

http://www.wklej.org/id/1158926/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.