Reklamy sms w simplusie otrzymywanie informacji handlowych

(michall36) #1

Witam!

Kiedyś wyraziłem zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczna(czyli zwykłe reklamy, które przychodzą sms-em), Na początku było w porządku, jakieś nowe promocje itp.->byłem na bieżąco, ale teraz Simplus przegina otrzymuje nawet 3 reklamy dziennie bardzo mnie to denerwuje, może ktoś wie jak anulować tą zgodę?

(Skicio) #2

też jestem w simplusie i też wyraziłem zgodę na dostawanie tych informacji. jednak jak dostaję sms-y od nich to ze 2 na tydzień.

prawdopodobnie podałeś swój numer gdzieś jeszcze, albo wysłałeś smsa w jakimś konkursie i dostajesz teraz "spam"

(michall36) #3

właśnie o to chodzi, że nic nie wysyłałem , a z tymi sms-ami to jest tak, że wszystkie są od simplusa i dostaje np. 3 takie same na raz

Złączono Posta : 03.12.2007 (Pon) 16:48

wiem, że na 100% są od simplusa bo tam gdzie powinien być numer nadawcy sms-a pisze simplus to raczej ktoś nie może sobie takiego "myka" zrobić(wręcz jest to nie możliwe, takie prawa ma tylko operator)

(Skicio) #4

hmmm... 3 takie same na raz? to dziwne. Może ich komputer (czy co tam tych smsów nie rozsyła) ma twój numer zapisany w bazie kilkakrotnie stąd te wiadomości. nie wiem jak Ci pomóc. proponuję udać się po prostu do salonu plusa i spróbować to wyjaśnić, chociaż nie wykluczam, ze oni nic nie zrobią.