Reklamy, wyskakujące okna, powolne działanie mozilla

Witam,

Jak w tytule mam problem z przeglądarką. uruchamiając ją wyskakuje mi bardzo dużo dodatkowych okien, każde kliknięcie myszką generuje nowe okno, dodatkowo na stronie wyskakują reklamy w pasku bocznym, górnym i dolnym sygnowane czymś takim jak DNSUnlocker, DiscountMan, BitSaVer, happy2save, AllDiscount, browserAdblocker itp.Znalazłam na forum wątek w którym ten problem zostaje usunięty ale tam ktoś już jest bardziej wtajemniczony i ma już jakieś pliki w których może pokazać problem, ja jestem zielona w tym temacie, jednak proszę o pomoc. Na początku pomagało odinstalowanie tego w panelu sterowania oraz odświeżenie przeglądarki, teraz jednak nie ma żadnych plików w panelu sterowania a samo odświeżenie mozilli nic nie daje. Zauważyłam też, że na dysku C w folderze Pliki programów mam dużo folderów które wyglądają jak pozostałości po tych reklamach (te same nazwy które wymieniłam na początku). Jeśli możliwe jest zdalne oczyszczenie komputera, proszę jakąś dobrą cierpliwą duszę o pomoc krok po kroku.

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=504898

FRST http://www.wklej.org/id/1889644/

Addition http://www.wklej.org/id/1889647/

Shortcut http://www.wklej.org/id/1889649/

h.txt

Dwóch pierszych nie mogę odinstalować ze względu na komunikat “close your browser and try again” (przeglądarka zamknięta, w menadżer zadań nie ma takiego procesu jak iexplorer bądź firefox.)

Geek Uninstaller Free:

dziękuje! wydaje się, że wszystko działa, jak należy. te numery DNS mam na komputerze ustawione na livebox, a w ustawieniach rutera są poprawne dla neostrady.

Pobierz >>>DelFix<<< http://www.bleepingcomputer.com/download/delfix/dl/281/

gotowe.

coś jeszcze?

To wszystko.

Jeszcze raz dzieki!