Reklamy - wyszły nie tam gdzie trzeba

Też tak macie czasami… ?


Będziesz teraz zgłaszał wszystkie bugi od nowa? :smiley:
Tak, też tak mamy.

Nie znalazłem aby ktoś to zgłaszał :slight_smile:

To slepo szukasz kolego.

1 polubienie

SERIO ? ? ?

Nie no spoko jak moderacja lubi jeden wątek, który zaczął się w 2013 roku ciągnąć do końca życia i dokopywać się faktycznych problemów z stroną to sory… Myślałem, że logiczne jest jeden błąd - jeden wpis = czytelnie, ale jak tutaj jest tak “dziwnie” to ok dostosuje się i będę pisał w tematach zbiorczych.

Większość błędów dotyczących nowej odsłony portalu jest już wyłapana. Może poza blogami. Nie oznacza to jednak, że wszystkie błędy mogą być usunięte od razu. Wymaga to nakładów pracy i nie ma co zgłaszać kilka razy tego samego. To niczego nie przyśpieszy. Cierpliwości. Na pewno wszystko będzie naprawione. Ja w to wierzę i wierzę i wierzę… :smiley:

Nigdzie nie pośpieszałem aby to naprawiali, po prostu BEZSENSOWNE jest zgłaszanie problemu w jednym temacie gdzie jest milion innych błędów opisanych.

Dobra będę robił dalej syf w innych wątkach i dopisywał swoje “ale” mimo prowadzonej rozmowy w X wątku… z pewnością zrobi się czytelnie :confused:

Hej, hej, kolego! Jeżeli nie podoba Ci się obecny system raportowania, to nie musisz z niego korzystać. Jeden wątek zapewnia porządek na forum, a jest najlepszym wyjściem w sytuacji, kiedy forumowicze tacy jak Ty piszą kolejny raz to samo. Przynajmniej jest to w jednym temacie, a nie w dwudziestu. Rozumiesz? Ty nie znalazłeś, a @lordjahu pamiętał gdzie to jest. Więc chyba ten system działa. Ogarnij się.

@Dewix kiedyś na forum był tzw. Bug tracker do zgłaszania pojedyńczych wątków, ale upadł śmiercią naturalną.
Po tą są te wątki by poruszać w nich kwestie stricte związane z problemami portalu, forum czy bloga - tam piszemy. To że stworzysz 30 podobnych tematów, może i da komuś do myslenia, ale od razu zostanie przykryte przez nowe problemy i zapomniane.

Zawsze możesz podlinkować admina, by się przyjrzał kodowi błedu lub metodzie usprawnienia strony.

Okej, napisałem przecież ze się dostosuję :wink:

Kombinują z tymi reklamami tylko nie wiem po co. A potem są problemy. Nic dziwnego, że wali po procku jak oszalałe :confused:

A u mnie ta reklama Opery zniknęła-Firefox 57.0.2

@Acorus Może kliknąłeś ukryj. Wtedy się wczytuje reklama, ale zaraz ucieka. Widać to na słabszym komputerze. :wink:

@Dewix Do zgłaszania błędów jest kategoria https://forum.dobreprogramy.pl/c/serwis-dobreprogramy/bledy-pomysly-i-sugestie . To opis tej kategorii Po co ta kategoria?

"Zgłaszamy tutaj błędy, pomysły i sugestie dotyczące funkcjonalności forum, serwisu i blogów. Głosujemy, co jest dla nas ważne. Oznaczamy, co zostało zrobione. Powiadamiamy redakcję o nowych zgłoszeniach.

W tym wątku nie prowadzimy dyskusji."

Tam jest tak jak piszesz: jeden problem jeden temat, głosowanie na te tematy, które uważamy za ważne i bez zbędnej dyskusji - w teorii :wink:

Chyba mylisz z uBlockiem, jak kliknie to przez 4 dni ma problem z głowy a miganie powoduje brak klikania i wolny filtr uBlock, jak ktoś chce to może codziennie pisać 6 filtrów by się nawet na sekundę element nie ładował.


Co do błędu to też widzę że prawa kolumna jakby opadła za nisko, więc i może to 2 letni błąd już zgłaszany na zakopanym bugtrackerze.

@ pocolog-nic nie klikałem

No to uBlock i polskie filtry wolno wycinają.

Tak, było zgłaszane, przeze mnie nawet w tym samym dziale, chodziło wtedy o tekst pod reklamami, który przesuwał się za nisko i wchodził na inny tekst:

Do tej pory to występuje, jak widać.