Rekonq - grupowanie kart

Witam

Czy ktoś może wie czy da się jakoś włączyć w przeglądarce Rekonq opcję grupowania kart podobną do tej z FF? Używam Chakry i Rekonq lepiej się integruje z KDE dlatego wolałbym właśnie Rekonq używać.

Dodane

I co? Nikt nic nie wie? Nikt nic nie słyszał? Bo moje poszukiwania zakończyły się fiaskiem :frowning:

Zakładam, że jakby ktoś wiedział to by napisał. Rekonq jest dość niszową przeglądarką i (moim skromnym zdaniem) daleko jej do konkurencji, więc nie oczekiwałbym po niej zaawansowanych funkcji ani stabiloności. Swego czasu robiłem do niej kilka podejść ale finalnie sobie odpuściłe - nie warto.

 

Nie do końca. Rekonq to najpopularniejsza przeglądarka czysto Linuksowa (nienależąca do triumwiratu Firefox, Chromium, Opera) i IMO spośród nich posiadającą najwięcej możliwości. Przez dłuższy czas używania nie zauważyłem żadnych braków w kompatybilności (u spodu siedzi WebKit) ani stabilności. Obsługuje popularne media (flashe, Javy i resztę) i ma wbudowany filtr reklam. Ponadto twórca od pewnego czasu pracuje nad możliwością instalacji pluginów przygotowanych dla Chrome’a.

 

Może z “czysto linuxowych” najpopularniejsza, co nie zmienia faktu że jest niszowa wśród ogółu i stabilnością nie grzeszy(ła) przynajmniej wtedy gdy ja się do niej przymierzałem. :slight_smile: