Rekrutacja, druga lista

(radmar) #1

Witam :slight_smile:

Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Dostałem się na UJ i teraz czekam na wyniki Politechniki Warszawskiej. Co jeśli nie dostanę się na PW i chciałbym próbować z drugiej listy?

Bo potwierdzenie kandydowania na UJ jest do 15 lipca, a druga lista Politechniki ogłoszona nieco później.

Czy mogę zrobić tak, że zgłosić chęć do "udziału" w drugiej liście, a jednocześnie zawieźć papiery na UJ, tzn. potwierdzić "siebie"? I co jeśli zostanę przyjęty na PW z drugiej listy− czy mogę tam iść, mimo że wcześniej potwierdziłem swoją osobę na UJ. Rozumiem, że jeśli się nie dostanę, to nie ma żadnego problemu?

Pozdrawiam!

(lith) #2

Możesz spokojnie zawieźć papiery tam gdzie się już dostałeś, a jak później będzie coś lepszego to po prostu zabierasz papiery z 1 uczelni i zanosisz na drugą (chyba, że któraś nie chce oryginałów, to w ogóle lajt)

(radmar) #3

nie chcą oryginałów :), a jak się dostanę to po prostu informuję ich o rezygnacji bez żadnych konsekwencji?

@lith, dzięki wielkie za odpowiedź :slight_smile:

Proszę też innych o potwierdzenie :slight_smile:

Nie dziwicie się, że tak się cykam, bo to w końcu poważna sprawa :wink:

radmar , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038