Rekrutacja, druga lista

Witam :slight_smile:

Mam pytanie odnośnie rekrutacji. Dostałem się na UJ i teraz czekam na wyniki Politechniki Warszawskiej. Co jeśli nie dostanę się na PW i chciałbym próbować z drugiej listy?

Bo potwierdzenie kandydowania na UJ jest do 15 lipca, a druga lista Politechniki ogłoszona nieco później.

Czy mogę zrobić tak, że zgłosić chęć do “udziału” w drugiej liście, a jednocześnie zawieźć papiery na UJ, tzn. potwierdzić “siebie”? I co jeśli zostanę przyjęty na PW z drugiej listy− czy mogę tam iść, mimo że wcześniej potwierdziłem swoją osobę na UJ. Rozumiem, że jeśli się nie dostanę, to nie ma żadnego problemu?

Pozdrawiam!

Możesz spokojnie zawieźć papiery tam gdzie się już dostałeś, a jak później będzie coś lepszego to po prostu zabierasz papiery z 1 uczelni i zanosisz na drugą (chyba, że któraś nie chce oryginałów, to w ogóle lajt)

nie chcą oryginałów :), a jak się dostanę to po prostu informuję ich o rezygnacji bez żadnych konsekwencji?

@lith, dzięki wielkie za odpowiedź :slight_smile:

Proszę też innych o potwierdzenie :slight_smile:

Nie dziwicie się, że tak się cykam, bo to w końcu poważna sprawa :wink:

radmar , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038