Relacja wideo ze Zlotu!

Dosłownie przed momentem opublikowaliśmy relację wideo z I zlotu czytelników :wink:

Zachęcamy do oglądania i komentowania :wink:

Można poprosić o podanie chociaż przybliżonego terminu :slight_smile:

OGG będzie najwcześniej jutro albo w piątek. Obraz płyty DVD później.

Aż się łezka zakręciła… Video dobrze oddaje klimat eventu. Szkoda, że taki krótki (film). Zlot zresztą też :wink:

Fajne tylko krótkie :frowning:

Wszystkich uczestników Zlotu (i nie tylko) zachęcamy do komentowania pod zlinkowanym powyżej materiałem wideo :wink: Chcielibyśmy aby jak największa liczba wrażeń spisana była w jednym miejscu :slight_smile:

I o to właśnie nam chodziło :wink:

Chcieliśmy zrobić krótki ale dynamiczny klip z całości - nie ma sensu robić kilkugodzinnego materiału w “weselnym stylu”. Zapisy poszczególnych sesji są udostępnione osobno.

jeśli dobrze widziałem i nie jestem jeszcze zmęczony to na tej relacji jest naga pani :slight_smile: 6 min 24 s

przecież sporo użytkowników nie ma 18 lat, chodzi mi oczywiście o ewentualnych oglądających :x

a poza tym całkiem sympatycznie było jak widać

Cóż za czujne oko :wink: To animacja która pojawiała się przy starcie Macintosha Classic - pozostałość po poprzednim właścicielu tego komputera :stuck_out_tongue: A z tą nagością to już nie przesadzajmy - pani jest co najwyżej topless :wink:

Zapraszamy do wyrażania opinii w komentarzach pod materiałem wideo :wink:

jak zwał, tak zwał

ale avatarka nie mógł bym mieć takiego ze względu na regulamin? :slight_smile:

No nie wiem :slight_smile:

Dla wielu uczestników byłaby to sympatyczna pamiątka

A poza tym - kto tu mówi o kilku godzinach

Aaaaaa o to Ci chodzi :stuck_out_tongue: Nie mógłbyś :stuck_out_tongue:

Bardzo fajny montaż, muzyka też miła :slight_smile:

Tylko czemu takie krótkie :frowning: ?

Uważam, że ten króti materiał pokazuje dużo(prezentację sprzętu z minionej epoki, wykłady jake się odbyły, zabawę i radość uczestników) - nawet za dużo pokazuje - przykład

:mrgreen:

to jak to w końcu jest?

Vortal pubikuje treści topless i ja bedąc użytkownikiem forum nie mogę mieć screena z tego ? :slight_smile:

Możesz w domu wrzucić sobie na tapetę swojego komputera nowy10 Wróćmy do tematu :wink:

Nowy10 daj sobie spokój proszę, bo szkoda klawiatury na takie błahe dywagacje. Krogulec już się ustosunkował. Tam było, na forum nie za bardzo może być/nie może być. Proszę skończyć to drążenie.

no właśnie, a tapetę później pozyskaną legalnie na avatarek :slight_smile:

może będę uchodził za zgryźliwego tetryka ale uważam, że można było spokojnie to wyciąć lub nie umieszczać pamiętając o liczbie nieletnich odwiedzających Vortal

to chyba instynkt ojcowski sie odezwał :slight_smile:

Tego oczywiście nikt nie jest w stanie zakwestionować, było przyjemnie z pożytecznym

pozdrawiam

P.S. Jestem nowy10 kolego boczi

I tyle w tym temacie :wink:

Co wy dzisiaj w nocy macie z tymi stosunkami?

Z tego co wyliczyłem w ciągu dwóch godzin Krogulec stosunkował się już dwa razy… :stuck_out_tongue:

Ehh… do czego to potrafi doprowadzić jedna kobieta w toplesie…

W dodatku wirtualna :roll:

Kolego nowy10, to przyczep się jeszcze, że gdzieś stała butelka tudzież puszka po piwie lub najlepiej było nie pokazywać ogniska, przecież tam nalewano alkohol. EOT

PS. Frog, za to Ty nie, więc możesz już iść spać :mrgreen: :wink: