Remapowanie dysku

Witam,mam podobny problem ktoś coś doradzi.

Na razie nic się nie dzieje, ale sprawdzaj, czy ilość niestabilnych sektorów będzie się powiększała, albo co gorsze, zmieniała w sektory relokowane. W takiej sytuacji najlepiej dysk już wymienić albo zostawić na jakieś mało istotne dane.

W tej chwili mogłabyś najwyżej wykonać posektorowe zerowanie dysku, ale wiąże się to z utratą danych.

NIE JEST DOBRY, JEST FATALNY!!!

MHDD. Dlaczego HDD Regenerator nie jest dobry? Bo nie potrafi odczytywać smart, dlatego po np. komunikacie z dysku, że zablokowała się głowica, ten kretyn dalej będzie radośnie realokował sobie błędy, jak zabraknie miejsca na realokacje, to nic, nasz idiota po prostu nadpisze nam z uśmiechem na ustach dane.

MHDD, jest szybszy, działa poprawnie, ewentualnie wersja pod Windows czyli Viktoria.

Odpisujesz na 7-letni post :wink: Koleżanka podczepiła się do nieswojego tematu.

ohara to nie kobieta tylko mężczyzna,spróbuje tym MHDD,znalazłem opisy to może coś się naprawi jeśli nie to trzeba będzie szukać nowego dysku.

Zerowanie na pewno nie zaszkodzi. Czasem przemagnesowanie sektorów pomaga, ale później będziesz musiał obserwować dysk czy jego stan się nie pogarsza. Tak jak pisałem, na razie jeszcze utraty danych nie powinieneś się obawiać.

Wydzieliłem posty do nowego wątku. Nie podpinaj się pod cudze tematy, bo niepotrzebnie robisz bałagan.

Mozna usunąć,poradzilem sobie i dysk jest ok.

I poradziłeś sobie jak :roll_eyes:?