Render as - Sony Vegas 7 jak zapisać film?

Witam.

Czy może mnie ktoś oświecić jak wyrenderować projekt w Sony Vegas (i w zasadzie w każdym innym) żeby film się trzymał kupy. Tzn. żeby zajmował normalną ilość miejsca, żeby dźwięk nie rozjeżdżał się z obrazem i żeby nie robiła się po chwili z dobrej jakości kompletna pikseloza.

Materiał to normalny skompresowany film divx (xvid właściwie 932 kbps XviD 23.976 FPS; 0.204 bits*pixel; 676 x 282; 2.397 (12:5)). Wyciąłem sobie z niego nandubem dwa fragmenty (direct stream copy), poskładałem w Vegas tak jak chciałem i chciałbym to zapisać jako całość w takiej samej formie jak było (albo podobnej, byle w widescreen). I tutaj są schody bo albo wychodzi mi w efekcie atak pikseli albo plik 3-minutowy w 676 x 282 zajmuje 3GB i obraz też nie jest doskonały.

Oto screen menu ‘render as’ w zakładce video:

http://img7.imageshack.us/img7/4352/98383792.jpg

to rozwinięty pasek framerate:

framerate.jpg

a to compress:

compzuj.jpg

Jakich powinienem użyć ustawień?

Co robię nie tak?

Czy to przez to, że grzebię przy już skompresowanych filmach?

Help?

Ja ostatnio używałem (piszę z pamięci bo nie mam teraz Vegas’a) format avi, nie pamiętam co pod tym (tam są takie opcje pal, ntsc i inne) ale w configure video format dajesz divx najnowszy i 2 logical cpu, z rozdzielczością się nie bawisz ani frame rate. Zostawiasz kompa bez dotykania bo później jest gorsza jakość. Jakbyć miał jakieś pytanie to napisz albo daj screeny. :smiley: