Renderowanie filmów

To po prostu napiszę w opisie, ze był nagrywany w 720p i tyle :wink:

Najlepiej byłoby gdybyś kupił zewnętrzny grabber z szybkim dyskiem, żeby odciążyć komputer na którym grasz i problemu nie będzie.

A daj mi link do jakiegoś przykładowego grabbera, obczaję sobie :slight_smile:

Poszukaj recenzji w sieci, bo zaczynają się od kilkudziesięciu złotych do przechwytywania FHD/25Hz po kilka tysięcy za profesjonalne.

Jak kolega koduje wideo sprzętowo przez NVENC, to obciążenie sprzętu (szczególnie CPU) nie powinno być problematyczne.

No wiem, tylko karta nie za dobra bo GTX 770, i jak zmienię z 720p na 1080p przy tych 120fps to nie daje rady, obciązenie na 99% ma

Problemem może być np. dysk, jeśli nie przeznaczył do tego zadania osobnego.

To zdecydowanie nie jest karta do grania w 120Hz :wink:

To rzeczywiście przy takiej karcie szału nie będzie. Weź pod uwagę jednak, że YT nie obsługuje 120 fps, więc o ile nie nagrywasz w takim klatkażu w celach archiwizacyjnych, to nie ma to za bardzo sensu.

2,5MB/s zapisu to raczej drobnostka, nawet dla HDD :slight_smile:

1 polubienie

Wiem, ale jednak płynność jest troche lepsza niz przy nagraniu w 60 fps

To chyba po ostrej kompresji :wink:

Nie powinno mieć to znaczenia jak wrzucisz materiał na YT.

Tyle ma ustawione w OBS :slight_smile:

nie znam się na grabberach, co myślicie o takim?

To nie jest grabber tylko adapter hdmi do podłączenia kilku urządzeń pod jeden monitor. Ja pisałem o czymś takim:


Oczywiście wersja z linku jest ponad twoje potrzeby - to tylko przykład.

Hmm a to?
https://allegro.pl/oferta/grabber-nagrywarka-wideo-obrazu-hdmi-4k-usb-3-0-10581367941?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Komputery&ev_adgr=Akcesoria+(Laptop,+PC)+oraz+części+do+laptopów&gclid=Cj0KCQjw9_mDBhCGARIsAN3PaFNgdYzqal0N4nGmkuhtH7nn3T28C96BJdcKWhQ4LvDk0Mebio3SOMIaArOPEALw_wcB

mam 100 zł więc do 100 zł bym chciał
chyba ze takie same lub podobne do tej co wysłałem nie są dobre

A w ogóle jak to działa? Muszę mieć inny komputer którym nagram ten obraz?

Nie ma sensu wrzucać w 120 klatkach, skoro YT obsługuje maks 60 :slight_smile:

Według mnie jest jakiś sens, widać jednak tą małą różnicę pomiędzy nagraniem w 60 a 120

Pokaż mi

To zaraz nagram i wrzucę na niepubliczny i dam linka