Rendery w PS:CS3

Witam, mam problem. Otóż nie wiem jak dodać rendera w Photoshop CS3. Mam 2 osobne pliki: 1 plik z tłem, drugi plik z renderem - powiedziano mi, że tak ma być: 2 osobne pliki. Ale nie mam pojęcia jak wrzucić render na tło :expressionless: Dowiedziałem się, że mam otworzyć na raz i tło i rendera, ale jak? Jak otworzę tło, to nie mam rendera, a jak otworzę render, to nie mam tła :confused: Więc w czym problem? ;(

a co rozumiesz pod pojęciem rendera? chcesz połączyć render z 3d studio maxa z tłem w photoshopie? dobrze zrozumiałem?

Hmm, dopiero zaczynam zabawę z photoshopem :slight_smile: Ale chcę wrzucić takiego rendera: http://planetrenders.net/renders/displa … ?pos=-1459

:slight_smile:

To łatwo jest. Otwórz oba pliki na raz, następnie przełącz się na tego rendera i daj ctrl+a i ctrl+c teraz zamknij ten plik i przełącz na plik z tłem, kliknij na niego i daj ctrl+v. To wszystko. Teraz tylko ustawiasz sobie krycie i tryby mieszania. Żeby było lepiej widać tło poprostu wytnij tego rendera? zamiast dawać ctrl+a i dalej zrób tak samo jak napisałem.

Swoją drogą w Internecie jest baaaardzo dużo kursów od podstaw do PS, polecam lekturę któregoś z nich.

Dzięki slawolp :slight_smile: Nareszcie udało mi się dodać :slight_smile: