Repozytoria dla SVN


(Ovitz Pl) #1

Witam, poszukuje sprawdzonych serwisów z repozytoriami dla SVN, mogą być wersję płatne ^_^

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:


(Glyp) #2

XP-Dev.com - używam od pół roku. Klient SubVersion dla NetBeans działa z tym bez zarzutu. Jest opcja darmowa i płatna, ja korzystam tylko z darmowej.


(Airborn) #3

Jeżeli chciałbyś coś więcej niż tylko samo repozytorium, np. trac'a, systembiletów czy wiki, to mogę polecić http://www.assembla.com/ zresztą obsługują nie tylko SVNa.


(Ovitz Pl) #4

Dobrze by było jakby miał trac'a i tickty tylko że ten assembla wersja Free nie posiada tiketów czy wiki. A traca nie mogę znaleść, opłaca się tak wykopować serwer? Nie jestem obeznany w temacie ale raczej ceny mają wysokie.

A wiecie coś na temat http://www.nq.pl/svn tego hostingu? Póki co korzystam z 14-testowych dni i jestem ciekawe opini osób które już dłużej się tym bawią.


(Airborn) #5

Darmowa assembla posiada zarówno trac'a (ze zintegrowanymi ticketami) jak i sam moduł ticketów. Jedyna niedogodność - repozytoria są publiczne (każdy może je odczytać, nie może robić commitów), ale to się tyczy większości darmowych usług.


(Ovitz Pl) #6

Zależy mi żeby przynajmniej móc mieć jeden projekt prywatny, więc może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z darmowymi repozytoriami dla SVN i chętnie się nimi podzieli? :stuck_out_tongue:


(Airborn) #7

W takim razie może XP-Dev o której wspomniał glyp , ewentualnie przejrzyj ten temat na stock overflow może coś jeszcze znajdziesz.


(Grzelix) #8

Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.projectlocker.com/ używam tego około roku jedyny mankament który czasami drażni to niska przepustowość na opcji free po za tym świetnie sprawdza się track, tickety itd.