Repozytoria dla SVN

Witam, poszukuje sprawdzonych serwisów z repozytoriami dla SVN, mogą być wersję płatne :slight_smile:

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

XP-Dev.com - używam od pół roku. Klient SubVersion dla NetBeans działa z tym bez zarzutu. Jest opcja darmowa i płatna, ja korzystam tylko z darmowej.

Jeżeli chciałbyś coś więcej niż tylko samo repozytorium, np. trac’a, systembiletów czy wiki, to mogę polecić http://www.assembla.com/ zresztą obsługują nie tylko SVNa.

Dobrze by było jakby miał trac’a i tickty tylko że ten assembla wersja Free nie posiada tiketów czy wiki. A traca nie mogę znaleść, opłaca się tak wykopować serwer? Nie jestem obeznany w temacie ale raczej ceny mają wysokie.

A wiecie coś na temat http://www.nq.pl/svn tego hostingu? Póki co korzystam z 14-testowych dni i jestem ciekawe opini osób które już dłużej się tym bawią.

Darmowa assembla posiada zarówno trac’a (ze zintegrowanymi ticketami) jak i sam moduł ticketów. Jedyna niedogodność - repozytoria są publiczne (każdy może je odczytać, nie może robić commitów), ale to się tyczy większości darmowych usług.

Zależy mi żeby przynajmniej móc mieć jeden projekt prywatny, więc może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z darmowymi repozytoriami dla SVN i chętnie się nimi podzieli? :stuck_out_tongue:

W takim razie może XP-Dev o której wspomniał glyp , ewentualnie przejrzyj ten temat na stock overflow może coś jeszcze znajdziesz.

Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.projectlocker.com/ używam tego około roku jedyny mankament który czasami drażni to niska przepustowość na opcji free po za tym świetnie sprawdza się track, tickety itd.