Republic Commando

Mam problem z tą grą Star Wars: Republic Commando. Gra orginalna i jak ja odpalam to wywala komunikat ze wyspił bład w aplikacji coś tam coś tam i wychodzi do pupitu. Komp jak w podpisie wiec wymagania spełniam zreszta przechodzi test analizy komputera. Stery 5.7 Catalyst.

Ja na moim kompie gram w ta gierke na max i sie nieprzycina :slight_smile:

Podaj dokladna tresc komunikatu :slight_smile:

kurcze nie jestem na swoim kompie wiec nie podam słowo w słowo. Wystąpił bład w aplikacji nazwa pliku exe do commando pamiec nie moze byc read. ale co ciekawe raz sie właczyła ale były jakies dziwne kreski na górze ekranu i zara wywaliło bład nie był to bład VPU Recover.

Ps. W skecji Display w Directx Diagnostic tool mam cos takiego "The file ati2dvag.dll is not digitally signed, which means that it has not been tested by Microsoft’s Windows Hardware Quality Labs (WHQL). You may be able to get a WHQL logo’d driver from the hardware manufacturer.

" co to znaczy?

to znaczy ,ze masz nieorginalne sterowniki. (bez certyfikatu ,certyfikat maja catalsyty)

Czy niesa to przez przypadek omegi ?

Przeinstaluj stery .

Powinno pomoc.

mam zainstalowane właśnie catalsyty 5.6

przeinstaluj na inne stery .

Ja gram na omegach opartych na 5.7 i chula wszystko pieknie .

moze to głupio zabrzmi ale sie boje zmienic na omegi :oops: z tego wzgledu moze mi sie zadna gra nie właczyć :oops: mam takie na HDD rad_w2kxp_omega_2642_7z_[guru3d.com].exe dobre są jak nie to podaj linka to tych co ty masz.

Ja korzsytam z tych :

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1138

dobra a jak zrobic instale? wywalić stare w dodaj usuń restet kompa, instalka omeg i restet kompa. Które to:

capture47qo.jpg

ATI uninstall utility odinstaluj to , powinno wszystko zniknac.

A jak niezniknie to usun wszystkie zeczy zwiazane z ATI w dodaj/usun .

Potem zobacz czy niepozostaly jeszcze jakies wpisy w rejestrze.

Gdy system bedzie juz czysty instalujemy sterowniki od plyty glownej.

POtem (po restarcie) instalujemy juz stery od grafy.

Tak powinna wygladac poprawna instalacja nowych sterownikow.

Dzieki na to info zainstalowałem po swojemu ale to tylko na jakis czas musze niedługo format walnąc bo mam syf na kompie. PS. Co to za procesy (zaznaczone kropeczkami) i czy moge je wyłączyć:

capture51jf.jpg

Te dwa wpisy od ati sa poprawne .

A te dwa drugie to niewiem :frowning:

Wstaw w bezpieczenstwo bo tam sie tym zajmuja …

Dwa drugie też są ok - od Ati :slight_smile: