Republika - przejście z "Republika Start" na "Ja w sieci"


(Ick) #1

Witam!

Mam problem z zarejestrowaniem domeny. Moje pytania są może banalne, ale niestety sama nie dam sobie rady, więc serdecznie proszę o pomoc.

Mam stronę na Republice w opcji Republika Start. Chciałabym zarejestrować domenę i zmienić ustawienia w następujący sposób, żeby ktoś wchodząc na stary, darmowy adres był przekierowywany automatycznie na nowy adres zarejestrowanej domeny. Jak to zrobić? Jak zarejestrować pakiet Republiki Ja w sieci, żeby wszystko działało tak jak to wyżej opisałam?

A może polecicie mi jakieś tańsze wyjście?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :slight_smile:


(adam749) #2

W panelu sterowania hostingiem masz "przekierowanie" wejdź w to i wpisz tam adres nowej strony. Możesz jeszcze wysłać plik htm na tą starą stronę z kodem:

Do wklejasz w sekcji


(system) #3

adam749 , nic podobnego. Ten wpis meta spowoduje że strona się zapętli. ick , ma stronę na jednym i tym samym serwerze a chcę tylko podpiąć domenę.

http://republika.onet.pl/pomoc/13759,0, ... pomoc.html


(adam749) #4

A mi sie wydaje że to o to chodzi co napisałem. Moja stara strona: http://adam749.pdg.pl jest automatycznie przekierowywana na nowy adres.

Jak to nie o to chodzi to sorry.


(Ick) #5

Witam!

Bardzo dziękuję za odzew.

Strona ma pozostać na serwerze republiki, wraz z przejściem na "Ja w sieci" zwiększa się m.in. miejsce na serwerze. Nie wiem tylko jak owe przejście technicznie wykonać. W Webadminie na republice jest jedynie opcja "Ulepsz do RepublikaPro". Czy jeśli chcę wybrać pakiet "Ja w sieci" to muszę zarejestrować go osobno, jakby poza darmowym kontem, a dopiero następnie podczepić pod darmowy pakiet domenę? Jak to jest ze zwiększeniem miejsca na serwerze - zmieni się to automatycznie zaraz po zarejestrowaniu usługi?