Reset i blue screen

Zainstalowałem Xp service pack 2 było wszystko ok zaczeło sie wszystko ■■■ć! Co kolwiek nie robiłem Wyłączało mi gre i albo blue screen albo reset kompa. Sformatowalem wszytskie partycje. Teraz chce instalować XP jeszcze raz i pokazuje sie blue screen RATUNKU! !!

Jaki komunikat?

Przed sformatowaniem trzeba było zintegrować SP2 z płytą instalacyjną xp (zrobiłeś tak?)

Nie czaje o co Ci chodzi :?

Złączono Posta : 24.07.2006 (Pon) 22:16

Nie czaje o co Ci chodzi :? :cry:

:arrow: http://xp.net.pl/art/windowsxp_sp1a_cd.html

:wink:

Ale już wcześniej wgrałem xp bez żadnego problemu i wszystko działało i zaczęło sie pier…ić. :frowning:

to może wirus. i partycja nie pomogła

Do drugiej części masz odpowiedź od MaYsTeR a.

Jeśli chodzi Ci o pierwszą to podaj jaki występuje dokłądnie błąd (wklej screena lub jego treść)

Słuchajcie formatuje teraz dysk. Wyczyszcze go do zera.

Mam oryginalna płyte windowsa XP Profesional SERVICE PACK 2

Powiedzcie jak po koleji ma przebiegac instalacja: jeśli mam dysk 200Giga chce go podzielić na 3 partycje 1 systemowa 2programy a trzecia gry itp.

Co mam nacisnąć plx po koleji słaby jestem z komputerów ale licze na Was i Wasza pomoc. Samemu strasznie cieńko mi z tym idzie.

Danin tu nie ma zbytnio co wyjaśniać.

Zabootuj płytę z windowsem xp i dokładnie czytaj możliwe opcje na ekranie instalatora.

Jest możliwość formatowania, tworzenia partycji, konwersji między fat a ntfs (ntfs lepsze)

Ewentualnie jak zainstalujesz system tylko z jedną partycją to potem można dzielić na inne. :slight_smile:

Znowu IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL tak pisze na blue screenie :?

Informacje techniczne *** STPO: 0x0000000A (0x00000020, 0x00000002, 0x00000000, 0x8082c1D9) HELP :(:(:(:(:frowning:

NTFS lepsze jest dla dysków o większej pojemności, a FAT dla tych z mniejszą pamięcią.