Reset i temperatura

Gdy grałem Splinter Cell to po kilku sekundach zabawy monitor gaśnie (lapka na monitorze jest pomarańczowa=komp wyłączony) a lampka na komputerze się ciągle świeci.Czy to nie zasługa temperatury? Wypadek zdarzył się na razie 2 razy(podżąd).

http://img320.imageshack.us/img320/9959/12321nx6.png

P.S. Co to jest Aux, jak monitor to mój ma 5 lat (LG Studioworks 560N 15’).

A karta graficzna to ??

Czy taki błąd występuje tylko podczas grania w SC, czy też podczas grania w inne tytuły. Jaką masz karte graficzną i czy ją podkręcałeś?

Mam Radeona 9550, bez podkręcania (zakupiony pół roku temu). W SC gram już od jakiegoś tygodnia (koniec ostatniej misji) i dopiero teraz się to pojawiło. Przed chwilą grałem w Pro Evo 5 i wszystko ok.

Zmień ustawienia detalów grafiki w SC na mniejsze i zobacz czy problem nadal się pojawia.Możliwe przegrzewania się CPU karty

Czyli chodzi o karte? Jeszcze dziś grałem i nic się nie działo :frowning: . Ponawiam pytanie: co oznacza aux?

AUX jest to wnętrze komputera

Obudowa jest zimna :wink: .

Złączono Posta : 31.08.2006 (Czw) 17:27

A niskie detale nic niezmieniają. Właśnie instaluje MW, zobacze co z tym.

Złączono Posta : 31.08.2006 (Czw) 19:54

Grałem w Most Wanted na 3/4 detalch (max mojego kompa) i wszystko ok.

A może to błąd gry?

Być może i błąd gry lub może coś ze sterownikami a co do temp Aux może to być błędny odczyt sprawdź jeszcze temp w Biosie :slight_smile:

Napięcia to zmierz miernikiem, a nie programem, czasem ozszukują jak w tym przypadku.