Reset komp. powoduje brak dostepu do ukrytych

Witam. Nie moge sie dostac do ukrytych plikow i folderow, ale gdy zrobie skany, najpierw SREGEN-em a pozniej OTL-em, gdy ten ostatni konczy, pliki ukryte sa widoczne. Problem w tym, ze po restarcie sytuacja wraca do poprzedniej, tj, brak dostepu, skan SREGEN-em i OTL-em i dostep jest. Tak jakby skanem cos naprawial a restart to anulowal. I tak w kolko:( Moze po skanie OTL-a powinienem zrobic clean up?

Oto loginy:

SREGEN - http://wklej.org/id/204969/

OTL - http://wklej.org/id/204971/

Pozdrawiam

Juz nic nie rozumiem, wystarczy tylko, ze uruchomie OTL-a, bez zadnych skanow i wtedy moge “przywolac” ukryte pliki i foldery. Jesli tylko go zamkne to po odswiezeniu dostepu do nich juz nie ma.

Ja też tego nie rozumiem - nie spotkałam się jeszcze z takim przypadkiem.

To tak wygląda, jakby Twój System nie zapamiętywał ustawień.

Ale dlaczego OTL ma jakiś wpływ na to? Nie wiem.

Logi są czyste.

Opcja “CleanUp” w OTL służy wyłącznie do usunięcia samego OTL (i przy okazji innych narzędzi, np. ComboFixa).

Do Notatnika wklej:

Windows Registry Editor Version 5.00


[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]

"SuperHidden"=dword:00000001


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]

"Hidden"=dword:00000001


[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]

"ShowSuperHidden"=dword:00000001


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\Hidden\SHOWALL]

"CheckedValue"=dword:00000001


[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\SuperHidden\Policy\DontShowSuperHidden]


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced\Folder\SuperHidden\Policy\DontShowSuperHidden]

@=""

Z Menu Notatnika >> Plik >> Zapisz jako >> Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >> Zapisz jako > FIX.REG >>

plik uruchom (dwuklik i OK).

Zrestartuj komputer.

jessi

Jessi, teraz jest dobrze, zobaczymy jak to bedzie pozniej, bo przeciez walczysz z moim kompem od wczoraj:)

Moge juz skasowac ten plik fix.reg?

Pozniej zrobie scana malwarebyresem i rano napisze co znalazl.

Bardzo Ci dziekuje za pomoc !

Tak.

jessi