Reset kompa Pomocy

Witam

Mam mały problem ze swoją wspaniałą trumienką niebawem doprowadzi mnie ona do aktu desperacji i bedzie to lot pikujacy z 6 pietra w dol w/w trumny. Jak widzicie jestem dosyc mocno zdesperowany.

A teraz sedno sprawy

Mój komputerek trafił na 2 tyg do serwisu wymienili mi twardziela i karte graficzną niestety ulegly spaleniu

Oczywiście wszystko miało byc juz ok, ale ze nic nie dzieje sie bez przyczyny więc profilaktycznie wymienilem zasilacz i radiator na nowy oczywiscie kabel od zasilacza rowniez zmienilem.

A obecnie mam szanse popracowac na kompie jakies 2h pozniej nastepuje resecik i chociaz zeby wyskakiwaly niebieskie okienka ale nie odrazu ciemnosc i koniec.

Napięcia płyty głownej sa ok nic sie tam nie dzieje.

Komp wywala sie podczas dłuzszych instalek lub sciagania plikow z neta

Czy ktos wie co to moze byc???

oto moj zestaw

AMD SEMPRON 2500+ ASUS A7V880 DDR400-256 MB SEGATE ST3160811AS RADEON 9800 ATLANTIS ZASILACZ MERCURY P4400 SILENT

Jak mierzyłeś? Miernik czy programy?

Jaki miałeś zasilacz? Może paląc się uszkodził płytę, proca lub ram.

Mercury to nie zasilacz, Silent raczej Silent Asassin, lepiej go zmień na Fortona 400W.

Pomiary wykonane w serwisie przy instalacji nowego zasilacza

Własciwie to nie wiem poniewaz polecial juz do kosza abylo to z pewnoscia jakies tanie gowno ktore otrzymalem przy zakupie niestety :frowning:

Raczej juz nie chce zmieniac zasilacza bo ten ma 2 dni

Tez mysle ze chyba przy okazji umarla mi pamiec albo znowu karta graficzna

Pewnie everestem.

I znowu masz kiepski zasilacz.

Jak wybuchnie to zmienisz sprzęt.

Możliwe, na 99% uszkodzeniu uległa płyta.

To nie wymieniaj, i za kolejne wa dni pożegnaj się z resztą sprzętu. Sprawdź jeszcze kondensatory na płycie głównej :wink: