Reset kompa przy reinstalacji systemu

(Hellboy0012) #1

Czesc

Ostatnio chciałem wyczyścić starego kompa więc zrobiłem skan, powywalałem różne śmieci i rozkręciłem kompa żeby wyczyścić go od środka z kurzu. Po tym wszystkim komp nie chciał się włączyć. Myślałem, że coś musiałem źle podłączyć więc rozkręciłem go jeszcze raz i złożyłem.

Komp się włączył, ale przy próbie reinstalacji systemu xp. Spróbowałem jeszcze raz, ale wyłączał się przy wybieraniu dysku na którym miał być zainstalowany. Próbowałem kimlka razy, ale cały czas to samo. Tylko on się jakoś dziwnie poźniej nie chce włączyć. Gdy mi się wyłącza poźniej przez jakiś czas się wgl. nie chce włączyć. Diody na monitorze, głośniku i płycie głownej świeciły. przełożyłem kabel do zasilacza w inne gniazdko i komputer się odrazu włączył. Tyle, że sytuacja się cały czas powtarza. Cały czas się resetuje nawet gdy siedzę w necie. Przeskanowałem kompa AVG 2013, wyktył pare wirusów, ale dalej się resetuje.Zauważyłem też, że zużywa mi dużo ramu. To stary komp i jest tylko 512mb, ale wyłączyłem wszytkie programy typu gg,skype i dalej jest 85-95% zużycie ramu.

Co mam zrobić żeby się pozbyć tego problemu?

Z góry dzięki za pomoc.

(Dimatheus) #2

Asaver , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

(zdz0077) #3

przeskanuj jeszcze

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html